Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 00:17

Przedszkole Językowe Edukado: nowoczesna edukacja dla dzieci na Żoliborzu

Od listopada przy ul. Ficowskiego 6 działa nowe przedszkole językowe na Żoliborzu. „Edukado” łączy starannie wyselekcjonowaną kadrę, dedykowane zajęcia z nauki języków, nowoczesne i atrakcyjne wyposażenie dla maluchów, pyszne posiłki oraz niezwykle atrakcyjne czesne. Rekrutacja trwa.
Przedszkole Językowe Edukado: nowoczesna edukacja dla dzieci na Żoliborzu

Źródło: Edukado

Nowe przedszkole na Żoliborzu wyróżnia się ofertą nauki języków dla najmłodszych. Ponadprogramowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone są tu przez native speakera i stanowią integralną część oferty przedszkola. Takie zajęcia zapewniają dziecku nie tylko naukę języka obcego, ale także rozwijanie faktycznych zdolności w komunikacji. W dodatkowej ofercie przedszkola Edukado znajduje się również język hiszpański z native speakerem, cieszący się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

Odprowadzając dziecko do przedszkola, każdy rodzic może mieć pewność, że jego pociecha będzie w dobrych rękach. Kadra przedszkola "Edukado" składa się z wykwalifikowanych specjalistów i ludzi oddanych nauczaniu, gwarantując dzieciom wsparcie w rozwoju edukacyjnym i emocjonalnym. Każdy nauczyciel to doświadczony pedagog z otwartym sercem, który angażuje się w kształtowanie pozytywnego środowiska edukacyjnego.

Dzieci nie będą się nudzić – przedszkole ma bogatą ofertę zajęć dodatkowych i duży plac zabaw.

Rozwój poprzez zabawę. To jedno z kluczowych haseł w pracy tutejszych nauczycieli. Przedszkole „Edukado” ma bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które wspierają dynamiczny i wielokierunkowy rozwój dziecka. Celem w przedszkolu Edukado jest zapewnienie dziecku możliwości rozwoju w wielu wybranych kierunkach, bez ograniczeń. Oferta obejmuje języki obce, zajęcia koordynacyjne, sportowe, artystyczne i naukowe.

Dodatkowo, duży plac zabaw o powierzchni 800 m2 wyposażony w profesjonalne urządzenia to idealne miejsce na rozwijanie sprawności fizycznej i społecznej.

Przestrzeń dla dzieci jest przestronna i kolorowa, a profesjonalnie wyposażona kuchnia na miejscu zagwarantuje pyszne posiłki

Przedszkole "Edukado" zostało wykonane przez profesjonalistów, dbając o każdy detal. Wysoki standard wykończenia wnętrz, kolorowe, przestronne sale stwarzają przyjazną atmosferę, sprzyjającą nauce i zabawie. Do sal dydaktycznych wybrane zostały stonowane kolory, które mają na celu utrzymanie wysokiej aktywności pracy dzieci, jednocześnie nie powodując przeciążenia bodźcowego.

Kolejnym atutem przedszkola jest profesjonalnie wyposażona kuchnia na miejscu. Dzieci w trakcie dnia zjedzą pełnowartościowe posiłki, dostosowane do ich potrzeb, co stanowi ważny element dbałości o zdrowie i dobre nawyki żywieniowe.

To co ważne dla rodzica – atrakcyjne czesne i brak opłaty wpisowej

Przedszkole Edukado to fenomen w skali Warszawy. Nowoczesne nauczanie, bogata infrastruktura, poświęcona kadra i cała oferta Edukado jest dostępna dla rodziców w wyjątkowo atrakcyjnej cenie czesnego. Opłata miesięczna wynosi jedynie 449 zł przez pierwsze 10 miesięcy przy zapisie do końca lutego 2024 roku. Cena regularna to 649 zł, obowiązująca przez kolejne lata edukacji.

Do przedszkola "Edukado" można zapisać dziecko każdego dnia - rekrutacja trwa przez cały rok. Co więcej, brak opłaty wpisowej oraz możliwość skorzystania z pierwszego, próbnego tygodnia bez żadnych opłat to kolejne udogodnienia dla rodziców.

Nowa żoliborska placówka dla najmłodszych wyróżnia się więc na mapie Żoliborza i Warszawy. Zadbano tu o każdy szczegół, aby zagwarantować jak najlepsze doświadczenia dla dzieci i rodziców. Położenie przedszkola przy tylnej, spokojnej uliczce na zielonym osiedlu „Żoliborz Artystyczny” gwarantuje też bezpieczeństwo w najbliższej okolicy. 

Przedszkole Edukado zaprasza wszystkie dzieci oczekujące na rewolucyjną edukację! 

Kontakt: 884 011 066, email: [email protected]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 26 km/h