Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 lutego 2024 01:40
Reklama

Okradł sklep. Okazało się, że jest poszukiwany

Niedawno opisywaliśmy przypadek, w którym, pijany mężczyzna, rozbił szybę w witrynie z bułkami. W czwartek doszło do podobnego incydentu, i to również na Rydygiera, z tą różnicą, że nietrzeźwy mężczyzna był... poszukiwany.
Okradł sklep. Okazało się, że jest poszukiwany

Źródło: policja.gov.pl

W ręce żoliborskich funkcjonariuszy wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież w sklepie zlokalizowanym przy ulicy Rydygiera. Złodziej, obywatel Ukrainy, sięgnął po alkohol i artykuły spożywcze, narażając właścicieli na straty przekraczające 1000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, 25-latek był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.

Incydent miał miejsce, gdy 25-latek wszedł do sklepu przy ulicy Rydygiera i bez skrępowania sięgnął po alkohol oraz artykuły spożywcze, które następnie schował do swojej torby. Przy próbie opuszczenia sklepu bez uregulowania należności, został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

Natychmiast wezwani na miejsce policjanci skutecznie zatrzymali sprawcę i przetransportowali go do komisariatu na Żoliborzu.  Po zatrzymaniu, 25-latek usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży cudzego mienia. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Dodatkowo, okazało się, że mężczyzna był poszukiwany w związku z inną sprawą, co skutkowało umieszczeniem go w areszcie śledczym.

Postępowanie w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz. Wszelkie dalsze decyzje w sprawie 25-latka pozostają w gestii wymiaru sprawiedliwości.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 15 km/h