Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 20:13

Bułkowy zamachowiec na Żoliborzu!

Policjanci z żoliborskiego komisariatu skutecznie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o naruszenie mienia publicznego w sklepie przy ulicy Rydygiera. Obywatel Ukrainy, który według informacji policyjnych zniszczył szybę w szufladzie pełnej bułek, usłyszał zarzuty, a straty oszacowano na ponad 800 złotych.
Bułkowy zamachowiec na Żoliborzu!

Źródło: canva.com

Zgłoszenie do oficera dyżurnego wpłynęło o pijanym mężczyźnie, który stworzył zamieszanie w sklepie, rozbijając szybę w szufladzie z pieczywem. Patrol policji szybko pojawił się na miejscu incydentu. Na ulicy Rydygiera funkcjonariusze zastali pijanego mężczyznę, który odpowiedzialny był za uszkodzenie szuflady z bułkami. Nie było to jednak spowodowane chęcią kradzieży pieczywa, a zwykłą pijacką awanturą.

Ponad 340 bułek stało się niezdatnych do spożycia. Właściciel oszacował straty na kwotę przekraczającą 800 złotych.

Agresywny mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu policyjnego. Badanie trzeźwości wykazało, że obywatel Ukrainy miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu 23-latek usłyszał zarzuty za zniszczenie mienia, co może skutkować karą do 5 lat pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz nadzoruje wszelkie czynności w związku z tym incydentem.

Przeczytaj również: Niebawem nowy cykl o historii architektury WSM „Żoliborza Centralnego”

W najbliższym czasie na łamach Gazety Żoliborza pojawi się cała seria publikacji o architekturze Żoliborza i jej historii. W pierwszej kolejności przygotujemy cykl siedmiu artykułów na temat starego osiedla „wuesemowskiego”, współcześnie nazywanego osiedlem WSM „Żoliborz Centralny”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Żoliborzanka 29.11.2023 10:40
Ma kasę, to pije :(

Klaudia 18.11.2023 22:59
On chciał te bułki zeżreć, czy zniszczył dla hecy?

warszawiak 18.11.2023 22:58
loooool xDDDDDD czemu mnie nie dziwi obywatelstwo tego pana?

Joanna 19.11.2023 10:50
a Polacy nie odpierdalają?

PRZECZYTAJ
słabe opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 28 km/h