Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 01:23

Nowe studio treningu personalnego na Żoliborzu - Feniks Gym

Dlaczego studio butikowe daje lepsze wyniki? Sprawdzamy z Amelią Andrzejak, trenerką personalną z Żoliborza
Nowe studio treningu personalnego na Żoliborzu - Feniks Gym

Źródło: Archiwum Feniks Gym

Amelia Andrzejak to trener personalny z dziesięcioletnim doświadczeniem. W ubiegłym roku założyła profesjonalne studio treningu personalnego Feniks Gym, w którym stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, aby poprzez specjalistyczny plan treningowy zagwarantować trwałe efekty.

Po co trener personalny?

Feniks Gym to siłownia na Żoliborzu, która stawia na bliską współpracę z klientami. Początek współpracy to analiza stanu zdrowia, preferencji oraz możliwości. Amelia Andrzejak, jako specjalista w rehabilitacji patologii ruchu, pomaga wyznaczyć cel treningowy i opracowuje dla każdego indywidualny plan treningowy. Każdy trening personalny odbywa się pod stałym nadzorem trenera, który dba o efektywność i właściwe wykonywanie pozycji.

Tani trener personalny – jak to możliwe?

Feniks Gym oferuje system zniżek dla stałych klientów. Przy częstych treningach cena treningu personalnego spada, a stawki są ruchome. Warto trenować kilka razy w tygodniu, bo wtedy też szybciej osiąga się spektakularne efekty. Jeśli szukasz najkorzystniejszej opcji treningu personalnego, Feniks Gym to najlepsza oferta studio butikowego na Żoliborzu.

Zajęcia grupowe w małych grupach

Wolisz ćwiczyć w grupie, ale nie lubisz tłumu? Feniks Gym prowadzi też specjalne zajęcia grupowe: fitness dla kobiet w limitowanych grupach sześcioosobowych. To opcja najkorzystniejsza cenowo, bo zajęcia grupowe to zdecydowanie niższy koszt. Podczas zajęć w całej grupie udziela się dobra energia trenera – uwaga, to uzależnia!

Pakiety treningowe dla każdego

Jesteś aktywny fizycznie i szukasz nowych wyzwań? A może dopiero zaczynasz przygodę z treningami i nie wiesz, co wybrać? Amelia Andrzejak stworzy dla Ciebie unikalny plan treningowy, który doprowadzi Cię do Twoich celów i zapewni trwałe efekty. Odwiedź studio Feniks Gym na Żoliborzu i sprawdź dostępne dla Ciebie pakiety treningowe: zdrowy sposób na tani i skuteczny trening!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Irena 26.06.2024 15:22
To bardzo ważne, cel, możliwości zdrowotne i oczywiście plan, projekt treningowy, wtedy wiem jak prowadzic swój trening, kiedy ćwiczę sama. Błędem jest kiedy trener uzaleznia od siebie trenującego. Treningi w małych grupach pozwolaja na interakcję z trenerem. Taki trening jest efektywny i skuteczny.

Amelia 08.07.2024 17:21
Mysle, ze dla każdego co innego bedzie dobre i efektywne. Każdy musi znaleźć swoją drogę do osiągnięcia sukcesu, a z trenerem indywidualnie na pewno jest dużo szybciej i sprawniej :)

PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h