Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:14

Centrum Rekreacyjno-Sportowe na Bielanach. Tu spędzisz aktywnie wolny czas ze znajomymi i bliskim. Materiał partnera

CRS Bielany, to dziś pokaźny kompleks sportowej infrastruktury dla sportowców, ale przede wszystkim mieszkańców, bo to w końcu dla nich powołano 15 lat temu jednostkę, która ma kreować sportowe życie dzielnicy.

Infrastruktura CRS Bielany to 4 obiekty sportowe, które służą mieszkańcom Bielan chcących szlifować swoją formę, integrować się i bawić, a jednym z najlepszych sposobów na to, jest uprawianie sportu.

Mieszkańcy mogą spędzać wolny czas korzystając m.in. z siłowni plenerowych i ścianki wspinaczkowej w kompleksie w Parku Olszyna, gdzie znajduje się również kompleks boisk. Zimą boisko piłkarskie jest kryte halą pneumatyczną. Dzięki temu drużyny z dzielnicy lub po prostu paczka znajomych może przez cały rok spotykać się w czasie meczu piłki nożnej. Boiska są miejscem rozgrywania amatorskich turniejów, a także osiedlowych meczów, co widać właściwie każdego popołudnia.

Różnorodność zajęć prowadzonych przez profesjonalistów

Mieszkańcy mogą korzystać z wielofunkcyjnego budynku przy ulicy Lindego 20, gdzie również w hali są możliwości do rozgrywania meczów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i futsalu. To przestrzeń zapewniająca wręcz profesjonalne warunki do uprawiania sportów drużynowych.

W kompleksie przy Lindego dostępna jest siłownia z różnorodnym sprzętem. W godzinach otwarcia siłowni na miejscu znajduje się instruktor, który zawsze doradzi i podpowie, jak wykonywać dane ćwiczenie, albo w jaki sposób korzystać z danego urządzenia. 

W ofercie nie brakuje wachlarzu zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów z fitnessu lub boksu. Te drugie prowadzi utytułowany zawodnik, medalista Mistrzostw Polski Henryk Zatyka.

Osoby, które chciałby nauczyć się pływania mogą to zrobić w kompleksie przy ulicy Lindego jak i pływalni działającej przy ulicy Conrada.

CRS Bielany odgrywa znaczącą rolę w kształtowaniu zdrowego stylu życia wielu mieszkańców

Sportowej integracji sprzyjają organizowane turnieje dla mieszkańców, które CRS organizuje z lokalnymi klubami jak choćby Bielański Dzień Tenisa Stołowego, który miał miejsce pod koniec października.

Hale i boiska bielańskiego CRS’u są również areną zmagań dla młodzieży szkolnej w turniejach dzielnicowych jak i ogólnomiejskich. Ostatnim tego typu wydarzeniem były dzielnicowe eliminacje w piłce ręcznej, nożnej czy gimnastyce Warszawskiej Olimpiady Młodzieżowej.

Ponadto w CRS odbywają się różnego rodzaju inicjatywy będące pomysłami zgłoszonymi w ramach budżetu obywatelskiego, jak choćby zajęcia z samoobrony.

CRS Bielany odgrywa znaczącą rolę w kształtowaniu zdrowego stylu życia wielu mieszkańców. Jak się okazuje często jest jedynym miejscem do spędzania wolnego czasu na terenie dzielnicy w sposób aktywny. Znaczący wpływ ma na to na oferta sportowo-rekreacyjna, ale przede wszystkim lokalna dostępność. 

Z okazji 15-lecia CRS Bielany przygotowano wiele atrakcji

Z okazji jubileuszu w CRS Bielany odbywać się będzie wiele wydarzeń. Zostały one dobrane tak, aby skorzystać z nich mogły osoby w różnym wieku. Będą one organizowane na różnych obiektach. Szczegóły są dostępne na Fanpage CRS Bielany.

Oprócz tego CRS Bielany przygotowało konkurs dla miłośników fotografii. O wydarzeniach tych CRS Bielany informuje na bieżąco na fanpage.


plakat_11_zajecia

plakat_11_zajecia

hala4-1

hala4-1

silownia-na-lindego

silownia-na-lindego

orlik1-1

orlik1-1

DSC04555-scaled-1

DSC04555-scaled-1

DSC04590-scaled-1

DSC04590-scaled-1


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
słabe opady deszczu

Temperatura: 8°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 6 km/h