Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 czerwca 2024 14:47

Świętuj Dzień Pizzy w San Giovanni i jedz, ile chcesz! [Materiał partnera]

Obchodzony na całym świecie Międzynarodowy Dzień Pizzy, to dla wielu smakoszy najsmaczniejsze święto w roku. Do świętowania zachęcają atrakcyjne oferty pizzerii. W San Giovanni płacisz raz i jesz do woli. Akcja obowiązuje przez cały luty.

Obchodzony 9 lutego Międzynarodowy Dzień Pizzy to święto, na które czeka wielu miłośników tego dania. Głównie za sprawą wyjątkowych ofert w szanujących się pizzeriach. San Giovanni na Żoliborzu idzie o krok dalej. Ten wyjątkowy dzień włoska restauracja świętuje przez cały miesiąc organizując akcję „Jesz, ile chcesz”.

To niezwykła gratka zwłaszcza dla osób, które lubią spróbować więcej niż jedną pizzę, a tych w swojej ofercie San Giovanni jest ponad 40 rodzajów inspirowanych smakami świata. Nie brakuje również pozycji dla wegetarian. Można tu zjeść takie klasyki jak margherita, prosciutto czy pepperoni, ale również wyszukane pozycje jak pizza góralska z oscypkiem i żurawiną lub leśny skarb z sosem śmietanowym. W karcie znajdują się również cztery rodzaje calzone. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne, pizza wypiekane jest w 400 stopniach Celsjusza według tradycyjnej receptury wywodzącej się z regionu Kampanii we Włoszech.

Na czym polega wyjątkowość akcji? Każdy, kto chce świętować Międzynarodowy Dzień Pizzy płaci na początku i zamawia dowolną liczbę kawałków pizzy. Choć święto pizzy wypada 9 lutego, to w San Giovanni akcja „Jesz, ile chce” startuje już od 1 lutego i trwa cały miesiąc.

Pizzeria San Giovanni na Żoliborzu znajduje się w przytulnym lokalu przy Placu Niemena 1.

Menu dostępne jest pod adresem: pizzeriasangiovanni.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ