Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:43

Siłownia na Żoliborzu. Gdzie zadbać o formę?

Początek roku to czas intensywnej realizacji postanowień noworocznych. Jednym z częściej stawianych celów na nowy początek jest regularne uczęszczanie na siłownie i szykowanie formy na lato. Przedstawiamy listę siłowni na Żoliborzu.

W tym artykule przeczytasz m.in. o:

- gdzie warto pójść na siłownie?
- czym wyróżniają się poszczególne lokalizacje?

Renovatio Fitness & Gym

Miejsce reklamuje się jako „jedyny klub na warszawskim Żoliborzu, w którym” samemu decyduje się o porach treningu. Osoby posiadające członkostwo klubu mogą korzystać z siłowni 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Znajduje się w rejonie placu Grunwaldzkiego.

Na miejscu do dyspozycji są trenerzy i dietetycy. Każdy nowy klubowicz na początku swojej przygody z siłownią i fitness otrzymuje bezpłatną spersonalizowaną konsultację trenerską wraz z treningiem, a także plany treningowe dostosowane nie tylko do umiejętności, ale także dostępnych na miejscu przyrządów do ćwiczeń.

Mieszkańcy Żoliborza mogą skorzystać z darmowej 3-dniowej wejściówki w godzinach otwarcia recepcji.

Cennik i więcej szczegółów znajduje się na https://zoliborz.renovatiofitness.pl/

Zdrofit

To popularna sieć siłowni mająca swoje punkty w centrach handlowych i nie tylko. Na Żoliborzu Zdrofit ma dwie siłownie. Znajdują się po przeciwnych krańcach dzielnicy. Jedna z sieciowych siłowni działa w siedzibie Centrum Olimpijskiego. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking. Poza ciężarami i przyrządami do ćwiczeń dostępna jest oferta zajęć.

W grafiku znajdziemy różnego rodzaju zajęcia wzmacniające ciało a także zajęcia z jogi, treningi adaptacyjne i oddziałujące na ciało jak i umysł. Na miejscu dostępna jest również sauna.

Druga siłownia Zdrofit na Żoliborzu znajduje się przy ulicy Szamockiej. Oferta jest podobna, jeśli chodzi o wyposażenie jak i zestaw zajęć. Szczegóły dla punktu:

- w Centrum Olimpijskim: https://zdrofit.pl/kluby-fitness/warszawa-zoliborz-centrum-olimpijskie/
- przy ulicy Szamockiej: https://zdrofit.pl/kluby-fitness/warszawa-zoliborz-szamocka/

CrossFit Elektromoc

To miejsce zupełnie inne od wyżej wymienionych. Jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu nad formą można popracować trenując crossfit.

W ofercie dostępna jest cała paleta zajęć, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. To miejsce, w którym nieco ruchu w duchu crossfitu mogą zażyć seniorzy, dzieci, mamy oraz osoby z niepełnosprawnościami. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia.

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt oraz fizjoterapeuta i trenerzy.

Cennik i cała oferta dostępna są na stronie https://crossfitelektromoc.pl/.

PR1ME – KLUB FINTESS, WELNESS & SPA

„PR1ME to klub fitness & wellness klasy premium oferujący dostęp do siłowni, strefy saun, zajęć fitness w sali i na basenie. Oferujemy indywidualne lekcje pływania, treningi personalne, fizjoterapię oraz bogatą ofertę masaży i zabiegów” – czytamy na stronie internetowej klubu znajdującego się przy ulicy Bitwy Pod Rokitną 1 (wejście od Or-Ota 3).

W ofercie zajęć znajdziemy przede wszystkim te, które odbywają się na basenie, czyli aqua fitness czy aqua shape. Są też zajęcia na Sali fitness takie jak pilates czy joga.

Szczegóły dostępne na stronie https://pr1me.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 13 km/h