Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 kwietnia 2024 01:52

Quiz z wiedzy o kuchni włoskiej z nagrodami!

Do wygrania kosz z włoskimi produktami prosto ze sklepiku trattori Flaminia, roczna prenumerata czasopisma Gazzetta Italia oraz dostęp do płatnych artykułów Gazety Żoliborza na 3 miesiące.

Wraz z trattorią Flaminią i Gazetta Italia przygotowaliśmy dla miłośników kuchni włoskiej konkurs. Do wygrania nie lada gratka. Tym razem nasze włoskie serce Żoliborza, którym jest trattoria Flaminia dla zwycięzcy quizu przygotowała kosz włoskich produktów, które dostępne są w otwartym sklepiku znajdującym się w restauracji.

By przetrwać okres pandemii Flaminia rozszerzyła swoją ofertę o produkty włoskie produkty takie jak: makaron bez pestycydów i glifosatu, smakowe oliwy, 15-letni ocet balsamiczny czy oliwki marynowane i tradycyjne słodkości.

Włoskie smakołyki np. makarony bez pestycydów i glifosatu, oliwki marynowane, kremy balsamiczne smakowe, oliwa z truflą ...

zestaw bitewny przez < „https://www.facebook.com/Trattoria-Flaminia-1789570071302893/” > Trattoria Flaminia & nbsp; Wtorek, 12 Stycznia 2021

Co konkretnie otrzymuje zwycięzca? Roczną prenumeratę czasopisma Gazetta Italia, dostęp do płatnych artykułów Gazety Żoliborza na 3 miesiące oraz kosz unikalnych włoskich produktów.

Co trzeba zrobić?

  • należy rozwiązać bezbłędnie quiz,
  • zrobić screen shot z wynikiem,
  • wkleić go w komentarzu do posta z quizem na naszym Facebooku.
  • Na koniec wybierzemy osobę z najwyższym wynikiem i 20 stycznia poinformujemy ją o wygranej.
Sklepik w trattori Flaminia

Stali czytelnicy Gazety Żoliborza nie powinni mieć problemu z uzyskaniem najwyższego wyniku. Jednak, gdyby pojawiły się wątpliwości, spieszymy z drobnymi podpowiedziami.

Odpowiedź na pierwsze, drugie i trzecie pytanie znajdziecie w tym tekście, na pytanie piąte tutaj, szóste tutaj, siódme tutaj, ósme tutaj.


IMG_9562

IMG_9562


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h