Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 1 grudnia 2023 10:43

Oszczędzaj robiąc zakupy!

W Westfield Arkadia oszczędzasz robiąc zakupy. Jak to możliwe? Teraz podczas każdej wizyty w centrum handlowym masz szansę skorzystać z CASHBACK, czyli nowej funkcjonalności programu lojalnościowego Westfield Club. Dzięki niej możesz otrzymać aż 150 złotych zwrotu rocznie za swoje wydatki. Jak mawiała Marylin Monroe: "Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy." Zainteresowani? Zapraszamy do lektury!

[FMP] Dla stałych klientów, w ramach programu lojalnościowego Westfield Club, Westfield Arkadia wprowadziła innowacyjną możliwość otrzymywania zwrotu części pieniędzy wydawanych na zakupy. Dzięki temu, zbierając punkty, możesz otrzymać nawet 150 złotych zwrotu rocznie, automatycznym przelewem, prosto na swoje konto bankowe. Co więcej, otrzymane punkty zliczają się same. Czy to bezpieczne? Zdecydowanie tak! Wszystko odbywa się w ramach zabezpieczonych systemów bankowości elektronicznej i bezkontaktowo. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Jak to działa czyli funkcja CASHBACK krok po kroku
  1. Instalacja: Aby skorzystać z funkcjonalności cashback, wystarczy założyć konto na stronie internetowej lub w aplikacji centrum handlowego. Tworzysz je, wypełniając prosty formularz. Klienci, którzy już są członkami programu lojalnościowego Westfield Club, aktywują funkcję bezpośrednio po zalogowaniu w panelu klienta. Po wyborze jednej z dwóch metod rejestracji zakupów – automatycznej lub ręcznej, można rozpocząć zbieranie punktów.
  2. Obsługa: Automatyczne rejestrowanie zakupów jest najłatwiejsze, punkty zliczają się same i nie wymaga to żadnych dodatkowych działań. Zakupy można rejestrować także manualnie, za pomocą aplikacji mobilnej lub w panelu na stronie internetowej centrum handlowego. Pamiętaj jednak, że w tym celu należy skanować paragony z zakupów. Oba modele naliczania punktów są jednakowo honorowane, jednak „ręczne” dodawanie paragonów wymaga więcej czasu. Jeśli preferujesz wygodną, bezobsługową formę, model automatyczny zdecydowanie bardziej przypadnie Ci do gustu. 
  3. Zasady korzystania:To proste. Za każde zakupy powyżej 30 złotych zawsze otrzymujesz 30 punktów. Po uzbieraniu 300 punktów, jesteś nagradzany zwrotem pieniędzy w wysokości 30 zł. W ciągu roku można otrzymać aż 150 złotych za zakupy. W programie biorą udział wszystkie lokale usytułowane na terenie centrum handlowego Westfield Arkadia .

Westfield Club z funkcją cashback to nie tylko prosta instalacja oraz wygodna i bezpieczna obsługa. Przejrzyste zasady, wygoda i łatwość korzystania, a także oszczędności to główne zalety, jednak udział w programie lojalnościowym Westfield Arkadia oferuje ich znacznie więcej. Będąc stałym klientem centrum handlowego możesz liczyć na ekskluzywne oferty wielu sklepów i otrzymywać dostęp do dedykowanych usług premium. Co ciekawe, na przyznawanie punktów nie mają wpływu promocje w poszczególnych sklepach zlokalizowanych w centrum. Inaczej, niż w przypadku innych programów lojalnościowych, zakupy zrobione w obniżonych cenach, także są objęte cashback’iem i uprawniają do zbierania punktów potrzebnych do otrzymania nagrody w formie przelewu.

Przyjdź i zobacz jakie to proste i bezpieczne.

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie https://club.westfieldarkadia.pl/. [/FMP]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zamglenia

Temperatura: -4°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 11 km/h