Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 01:26

Święto mody i filmu czyli „Szaleństwo Zakupów” w Westfield Arkadia

Kolejna edycja „Szaleństwa Zakupów” w Westfield Arkadia rusza w poniedziałek 21 września i potrwa w tym roku aż 6 dni. Uczestnicy mogą liczyć na niezapomniane wrażenia modowo-filmowe.

Spotkaniom z przedstawicielami świata mody i kultury towarzyszyć będą projekcje w plenerze, wystawa archiwalnych okładek znanego magazynu modowego, porady stylistów i miejsca instafriendly, które stworzą idealne tło dla wszystkich fanów fotografii. Nie zabraknie też specjalnych rabatów na zakupy najnowszych jesienno-zimowych kolekcji.

„Szaleństwo Zakupów” w Westfield Arkadia to pozycja obowiązkowa w zakupowym kalendarzu tej jesieni. Już od poniedziałku 21 września na zainteresowanych modą i filmem, czekać będzie specjalnie wydzielona strefa, a w niej liczne atrakcje. W pierwszych dniach miłośnicy kina będą mogli wziąć udział w starannie wyselekcjonowanych seansach zorganizowanych na świeżym powietrzu (21-24 września). Projekcje odbędą się na terenie zielonym przed centrum handlowym. Wartym szczególnej uwagi akcentem filmowo-modowym będzie umieszczona przy wejściu do kina wystawa okładek magazynu „Elle” z plejadą polskich aktorek.

Kolejne dni to gratka dla użytkowników Instagrama oraz fanów sztuki fotografii. W wydzielonych strefach będzie można zrobić sobie zdjęcia na specjalnie przygotowanych selfie-ściankach czy na tle okładki magazynu 3D.

Piątek 25 września to kulminacja atrakcji dla miłośników mody i kina. W strefie „Szaleństwa Zakupów” odbędą się premierowe pokazy filmu o modzie polskiej, nakręconego z okazji 25-lecia magazynu „Elle” przez Martę Kowalską oraz Aleksandra Ryżowa. Projekcje będą zrealizowane w znanej wszystkim formule dyskotek „silent disco”- ścieżki dźwiękowe filmów będą odtwarzane na słuchawkach uczestników imprezy.

Piątek to dzień, w którym ruszy dwudniowa akcja rabatowa, w ramach której będzie można skorzystać ze zniżek nie tylko w sklepach ulubionych marek, ale też w strefie gastronomicznej i usługowej Westfield Arkadia. Udział w akcji to szansa na otrzymanie prezentów za zakupy, które będą do odebrania w sobotę, w strefie eventu. 

Sobota 26 września, czyli ostatni dzień „Szaleństwa Zakupów” w Westfield Arkadia, to absolutny gwóźdź całego programu. W strefie pojawi się znana stylistka Monika „Osa” Jurczyk. W ramach akcji „Jesteś piękna, dbaj o siebie”, autorka metamorfoz opowie o samoakceptacji i udzieli praktycznych rad dotyczących doboru stylizacji do różnych typów urody. Monice Jurczyk towarzyszyć będą inni styliści magazynu „Elle”, którzy nie tylko opowiedzą o najnowszych trendach, ale też pomogą w zakupach na terenie centrum. 

„Szaleństwo Zakupów” w Westfield Arkadia to doskonała okazja do odświeżenia szafy i przygotowania się na sezon jesienno-zimowy, ale też szansa na udział w warsztatach modowych ze znanymi stylistami czy odprężenie podczas seansu filmowego.

Kilkudniowe wydarzenie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Wszystkie szczegóły „Szaleństwa Zakupów”, a także informacje dotyczące akcji rabatowej, znaleźć można na stronie
http://pl.westfield.com/arkadia


WEST-BACK-fashion-3640x2160-1

WEST-BACK-fashion-3640x2160-1


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ