Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 lutego 2024 00:40
Reklama

Urządź wnętrze swojego domu z fachową pomocą

Kto urządzał mieszkanie ten wie, z iloma rozterkami i dylematami trzeba się mierzyć. Z pomocą nadchodzi Westfield Arkadia i architekci wnętrz.

Nowy rok to idealna okazja do wprowadzenia zmian aranżacyjnych w domu. Wymaga to czasu i przede wszystkim skupienia, tak abyśmy w nowej odsłonie swojego pomieszczenia, mogli poczuć się idealnie. To nie lada wyzwanie. Coraz częściej decydujemy się skorzystać z pomocy architektów i stylistów wnętrz. Dlatego w Westfield Arkadia wprowadzono nową bezpłatną usługę.

To doskonała okazja by urządzić swoje wnętrze z pomocą profesjonalistów. Zapisując się na spotkanie z projektantką wnętrz w Westfield Arkadia, można liczyć na ekspercką poradę i wsparcie merytoryczne.

Wnętrzarskie grzechy zwykle mszczą się latami

Jeszcze kilka lat temu, tego typu usługi były uznawane za luksus. Teraz Polacy stają się coraz bardziej świadomi trendów i coraz chętniej kupują dodatki do mieszkania. Nie oznacza to jednak, że nie popełniają błędów. Wnętrzarskie grzechy zwykle mszczą się latami i mają dotkliwy wymiar finansowy.

Warto więc polegać na wiedzy doświadczonych stylistów wnętrz w Westfield Arkadia. Pomogą rozstrzygnąć dylematy, wysłuchają cię i wspólnie stworzycie wizję wnętrza zgodnego nie tylko z twoim gustem, ale także topowymi trendami. Duże znaczenie ma bogata oferta marek Home dostępnych w Westfield Arkadia, dzięki czemu spotkanie z architektką wnętrz, może okazać kompleksową usługą.

Zanim jednak zapadnie decyzja, by skorzystać z wiedzy architekta wnętrz, warto się przygotować. Przede wszystkim należy określić wielkość swojego budżetu i cel, czyli sporządzić listę produktów i wytyczne. Sporym ułatwieniem przy współpracy będzie przygotowanie inspiracji w formie zdjęć wnętrz oraz produktów identyfikujących się z preferowanym stylem. Ważne są zarówno detale jak i ogólne wizje. Najważniejsza przede wszystkim jest decyzja, jaki rodzaj pomieszczenia ma przejść metamorfozę.

Nową usługę w Westfield Arkadia zainaugurowano w styczniu utworzeniem showroomu „Przestrzeń Inspiracji”

Kto pomoże zrealizować marzenie o idealnym wnętrzu?

– Pokaż swoje pasje i dekoruj tym, co kochasz. Kolekcja kapeluszy, narty po dziadku, bilety teatralne w ramkach, to nie tylko efektowne i niepowtarzalne dekoracje, ale gwarancja tego, że to co kochasz, masz zawsze przed oczami. To także doskonały pretekst do zmiany tematu, gdy nie klei się rozmowa przy kolacji – wskazuje Marta Borysewicz-Damięcka, architektka wnętrz, która w ramach akcji Westfield Arkadia, pomoże zmienić oblicze mieszkania lub domu. W zawodzie pracuje od kilkunastu lat. Ukończyła studia na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury Wnętrz, oraz roczny staż w Barcelonie. Jej dyplom otrzymał wyróżnienie w konkursie Prezydenta RP na dyplom roku.

W akcję włączyła się również Ola Munzar, która jest architektem wnętrz mającym kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Jak sama o sobie mówi, ma „słabość do neonów, starych map i sobót”. Projekty jej autorstwa znalazły się w finale najstarszego i najbardziej wiarygodnego polskiego konkursu wzorniczego „Dobry Wzór”. Projekty, które wszyły spod jej ręki, doceniono również w plebiscycie Must Have, wyróżniającym najlepsze polskie wdrożenia odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Co na początek radzi tym, którzy rozważają przemianę wnętrza swojego mieszkania? – Dekoruj swój dom dla siebie, a nie dla swoich gości. Efekt „WOW” trwa tylko chwilę i tylko raz. W doborze kolorów i dekoracji kieruj się więc sercem, a nie modą. Jeżeli naprawdę chcesz wprawić gości w osłupienie, dopracuj swoje kulinarne umiejętności, a jeśli to niemożliwe, naucz się grać na perkusji – radzi Ola Munzar.

15 dni atrakcji za nami

Nową usługę w Westfield Arkadia zainaugurowano w styczniu utworzeniem showroomu „Przestrzeń Inspiracji”, gdzie znajdowało się 5 stref marek Home: Duka, H&M Home, Home&You, Leroy Merlin, Zara Home. W samym centrum, dzięki rozbudowanej ofercie Home, dostępnych jest ponad tysiąc produktów do urządzenia wnętrza. Ponadto w „Przestrzeni Inspiracji” odbyły się m.in. warsztaty dekoratorskie, w czasie których uczestnicy poznali triki wnętrzarskie i dowiedzieli się, jak duże znaczenie ma energia kolorów, nietuzinkowych przedmiotów czy gustownych kompozycji roślinnych.

Warsztaty na temat Feng shui poprowadziła Natalia Nguyen, znana z programów telewizyjnych o tematy wnętrzarskiej.

Dodatkowo, w specjalnej strefie, klienci Westfield Arkadia mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji projektantów. Dostępni na miejscu eksperci, na podstawie przyniesionych materiałów i inspiracji, kreowali wymarzone wnętrza. Ci, którzy nie mieli jasnej wizji, otrzymywali od architektów wskazówki.

Specjalna strefa, zlokalizowana w holu głównym centrum handlowego, działała do 1 lutego. Na szczęście, w Westfield Arkadia, spotkanie z architektami wnętrz wprowadzane jest jako usługa dostępna na stałe. Wystarczy zapisać się za pośrednictwem formularza elektronicznego, dostępnego na stronie internetowej westfieldrakadia.pl. Wcześniej jednak należy przystąpić do programu Westfield Club Arkadia, dzięki któremu, poza usługami premium takimi jak zakupy ze stylistą, oferowane są zniżki w sklepach i restauracjach, a także dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na terenie centrum.


WestfieldArkadia_18012020_DSC02661
WestfieldArkadia_18012020_DSC02661


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 11°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 15 km/h