Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 23:10

[Radio Żoliborz] Zieleń, hamaki i alejki spacerowe. Jak będzie wyglądał Skwer Krasińskiego?

Skwer Krasińskiego to projekt, który wybrali mieszkańcy w ramach, wówczas jeszcze, budżetu partycypacyjnego z 2017 roku. Gościem rozmowy „Rytm Żoliborza” jest Katarzyna Łowicka, architektka krajobrazu, która na zlecenie Zarządu Zieleni Warszawskiej wykonała projekt budowlany zwycięskiego projektu.

Skwer Krasińskiego, jako projekt, w etapie głosowania w budżecie partycypacyjnym zyskał w Warszawie największe poparcie w przeliczeniu na ilość oddanych głosów względem liczby mieszkańców.

Katarzyna Łowicka, autorka projektu budowlanego zrealizowanego na zlecenie Zarządu Zieleni Warszawskiej, w rozmowie z Radiem Żoliborz opowiada o tym jak będzie wyglądał Skwer Krasińskiego. – Zieleń jest podstawą projektu – mówi Katarzyna Łowicka. Teren części rezerwy drogowej ulicy Krasińskiego na odcinku od ulicy Powązkowskiej do Broniewskiego będzie miejscem do aktywnego wypoczynku. Boiska, slickline, drogi rowerowe, stoły do ping ponga to tylko część atrakcji jakie będą na Skwerze Krasińskiego. Jakie jeszcze udogodnienia czekają na mieszkańców?

Przekonajcie się sami i posłuchajcie!

Gościem rozmowy „Rytm Żoliborza” jest Katarzyna Łowicka, architektka krajobrazu, która na zlecenie Zarządu Zieleni Warszawskiej wykonała projekt budowlany Skweru Krasińskiego.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 27 km/h