Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 10:51
Reklama

Piknik sąsiedzki - Wespół na Żoli

W sobotę, 15 czerwca o godzinie 12:00 w Centrum Lokalnym Żoliborz, przy ul. Rydygiera 6b rozpocznie się piknik sąsiedzki pod hasłem Wespół na Żoli.
Piknik sąsiedzki - Wespół na Żoli

Źródło: Centrum Lokalne Żoliborz FB

W tym artykule przeczytasz o:

  • pikniku sąsiedzkim w Centrum Lokalnym Żoliborz
  • projekcie "Wespół na Żoli"

Piknik sąsiedzki ma być okazją do wspólnego spędzenia czasu na trawniku. Będzie można zagrać w badmintona i bule, spróbować czegoś pysznego, przygotowanego przez sąsiadów, wymienić się roślinami i nasionami, a także podzielić się pomysłami na działania lokalne w tym sezonie.

Piknik jest elementem projektu “Wespół na Żoli”, którego celem jest zainicjowanie współpracy lokalnych liderów i aktywistów z Żoliborskim Domem Kultury. Projekt dąży do zintegrowania mieszkańców, zmapowania zasobów, potencjału mieszkańców, liderów i lokalnych artystów, a także wzmocnienia ich kompetencji. Na spotkaniu dowiesz się o szczegółowych celach projektu, terminach zaplanowanych działań oraz zasadach składania projektów na inicjatywy lokalne, które zostaną zrealizowane przez Żoliborski Dom Kultury. Ideą jest nawiązanie ścisłych i długofalowych relacji z sąsiadami, lokalnymi liderami, osobami, które mają pomysły na działania włączające i budujące wspólnotę lokalną.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 24 km/h