Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 02:36

Żoliborska Potańcówka

W sobotę, 15 czerwca, plac przed teatrem komedia zamieni się w największy żoliborski taneczny parkiet. Będzie można potańczyć w takt znanych i lubianych melodii.
Żoliborska Potańcówka

Źródło: Żoliborz Moje Miasto FB

W tym artykule przeczytasz o:

  • żoliborskiej potańcówce
  • programie imprezy 
  • koncercie zespołu Muzyka Końca Lata

Potańcówka prowadzona przez parę didżejów: Pan Fgog i Marcin Cudny rozpocznie się o godzinie 17:00 na placu przed teatrem Komedia i potrwa do 21:00. Imprezę zwieńczy koncert zespołu Muzyka Końca Lata! To najbardziej romantyczny zespół w powiecie mińskim, utrwalający w piosenkach sercowe, ale nie tylko, rozterki mieszkańców miast dojeżdżających do Warszawy. Grupa powstała w roku 2002 pod wpływem deszczowej końcówki sierpnia i lektury książek Bohumila Hrabala. W swojej twórczości odwołuje się m.in. do lat 60., czyli czasów „zagolfionego” big beatu, ale też dokonań amerykańskiej alternatywy lat 90. Jak dotąd grupa dorobiła się pięciu płyt. Opisując muzykę i polskie teksty zespołu, krytycy najchętniej posługują się triadą określeń: bezpretensjonalne, szczere, urocze.

Muzyka Końca Lata

- Halo Warszawo! Zanim rozpoczniecie wakacyjne szaleństwo, zapraszamy Was na kolejną niezapomnianą „Żoliborską Potańcówkę”! Wkrótce będziemy tańczyć pod gwiazdami, celebrując nadchodzące lato. Zarezerwujcie wieczór już teraz i dołączcie do naszej tanecznej fiesty! Nie przegapcie tej okazji do wspólnej żoliborskiej zabawy! - zachęcają organizatorzy. 

Projekt współorganizuje Miasto Stołeczne Warszawa w ramach inicjatywy lokalnej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
S.Korab 17.06.2024 11:50
Od wielu lat (45) mieszkam za granicami Polski , ale byłem b.mile zaskoczony w/w imprezą.Super ludzie, super atmosfera oraz dobra muzyka. (Żoliborzanin)

PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h