Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 01:50

Kolejny seans w kinie plenerowym na placu Grunwaldzkim!

W piątek 14 czerwca odbędzie się kolejny seans w kinie plenerowym na placu Grunwaldzkim. W programie film „Wszystko wszędzie naraz”, czyli nagrodzone siedmioma Oscarami szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction.
Kolejny seans w kinie plenerowym na placu Grunwaldzkim!

Źródło: UD Żoliborz

W tym artykule przeczytasz o:

  • kinie plenerowym na placu Grunwaldzkim
  • filmie "Wszystko wszędzie naraz"
  • terminach kolejnych seansów 

W każdy piątek czerwca i lipca, zawsze o godzinie 21:00 na placu Grunwaldzkim odbywają się bezpłatne pokazy filmowe na świeżym powietrzu. W repertuarze dla każdego coś miłego i interesującego. Będą familijne hity, komedie, dramaty oraz fascynujące dokumenty z ostatnich kilku lat, a także coś z klasyki. Kino plenerowe na placu Grunwaldzkim to idealna okazja, aby urozmaicić letnie wieczory i cieszyć się kinowymi emocjami na łonie natury. Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego, a filmy wyświetlać będzie Fundacja Rozwoju Kinematografii. Wstęp wolny!

Kolejny pokaz już w najbliższy piątek 14 czerwca, o godzinie 21:00. Będzie można zobaczyć film „Wszystko wszędzie naraz”, czyli nagrodzone siedmioma Oscarami szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction.


WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce nagrodzony aż siedmioma Oscarami. To wspólne dzieło wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame). Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Reżyseria: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Obsada: Jamie Lee Curtis, James Hong, Stephanie Hsu, Ke Huy Quan, Michelle Yeoh
Kraj produkcji: USA
Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 150 minut
Seans: Kino plenerowe na placu Grunwaldzkim:
piątek, 14 czerwca    21:00


Program pokazów kina plenerowego:

W następnych tygodniach na placu grunwaldzkim będzie można zobaczyć filmy wybrane w głosowaniu czytelników "Gazety Żoliborza":

  • 21.06 - Priscilla
  • 28.06 - Na rauszu
  • 05.07 - Miłośc jak miód
  • 12.07 - Złoto dezerterów
  • 19.07 - Pavarotti
  • 26.07 - Helmut Newton. Piękno i Besta

Informacje o projekcjach i wyświetlanych filmach będziemy publikować na naszych łamach przed kolejnymi seansami.  
 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h