Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 czerwca 2024 15:10

Aleksandra Łoś w Najlepszej Księgarni

W Najlepszej Księgarni odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca spotkanie z Aleksandrą Łoś - twórczynią wirtualnego dziennika "Poznawaj siebie z radością". Rozmowę poprowadzi Małgorzata Serafin. Spotkanie rozpocznie się o 19:30.
Aleksandra Łoś w Najlepszej Księgarni

Źródło: Najlepsza Ksiegarnia

W tym artykule przeczytasz o:

  • spotkaniu z Aleksandrą Łoś
  • dzienniku "Poznawaj siebie z radością"

W spotkaniu można będzie uczestniczyć w księgarni przy ulicy Cieszkowskiego 1/3 oraz online na Facebooku. Wstęp wolny!

Kolejne spotkanie literackie w Najlepszej księgarni dotyczyć będzie wirtualnego dziennika "Poznawaj siebie z radością". Rozmowę z jego twórczynią Aleksandrą Łoś (CEO TrueMe) poprowadzi Gośka Serafin (dziennikarka, jutuberka, podcasterka). Podczas spotkania serwowane będą pyszności od Slowepresso - słodkości, pyszna kawa lub herbata.
 

O dzienniku:
To narzędzie, dzięki któremu w ciągu 28 dni nauczysz się nawyku dbania o siebie (nazywania emocji, regulacji stresu, odkrywania swoich celów, wartości, itp.), co będzie dla Ciebie pierwszym krokiem do prowadzenia autentycznego życia.
Prostym rozwiązaniem do odbudowania Twojego kontaktu z samą sobą i pozostawania ze sobą w bliskiej relacji jest aplikacja webowa Dziennik TrueMe – Poznawaj siebie z radością. W naszej aplikacji dostaniesz tylko to, czego potrzebujesz – bez używania algorytmów, rozpraszania uwagi, bez zbędnego szumu informacyjnego. Jest ona zbudowana we współpracy ze specjalistami i zgodnie z najnowszą wiedzą na temat pracy mózgu, wypracowania dobrych nawyków oraz regulującej roli emocji.

Aleksandra Łoś:
Od ponad 14 lat pracuje w branży IT, między innymi dla: Accenture, Microstrategy, Boston Scientific, World Health Organisation, BSV Blockchain, Polish Blockchain Association. Jest founderką 2 start-upów: Together oraz Labo Now oraz Aniołem Biznesu – inwestuje w start-upy wykorzystujące technologię blockchain. Jest również executive coachem oraz współzałożycielką marki TrueMe.

Małgorzata Serafin
prezenterka telewizyjna, dziennikarka newsowa. Pracę w mediach rozpoczęła w Superstacji, gdzie prowadziła program „Raport” i „Finał dnia”, później związana była z Telewizją Polską. Na antenie TVP 1 prowadziła wywiady z politykami w programie „Polityka przy kawie”. Współtworzyła w TVP Info poranne pasmo i serwis „Info dzień” oraz telewizję w Wirtualnej Polsce. Była wydawczynią i prowadzącą serwisów informacyjnych. Po 11 latach w mediach mikrofon zamieniła na nożyczki i została fryzjerką. W Sekielski Brothers Studio prowadzi program „Farbowanie życia”, do którego zaprasza osoby po kryzysach psychicznych. Jest również autorką cyklu podcastów o dorosłych w spektrum autyzmu i z ADHD zrealizowanego dla miesięcznika „Zwierciadło”. Prywatnie kocha odkurzać, układać puzzle i jeść chipsy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ