Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 12:06

Konkurs - Legia na Żoliborzu!

Legia Warszawa przygotowała specjalną akcję zwieńczającą całość inicjatywy Legia w Twojej Dzielnicy - konkurs dla najmłodszych fanów!
Konkurs - Legia na Żoliborzu!

Źródło: legia.com

W tym artykule przeczytasz o:

  • akcji #LegiaWTwojejDzielnicy
  • konkursie dla najmłodszych
  • nagrodach konkursowych 

Konkurs będzie polegał na przygotowaniu grafiki bądź rysunku kojarzącego Żoliborz ze stołecznym klubem. Z nadesłanych prac wybrana zostanie jedna z każdej dzielnicy, a najlepsze z nich zostaną wystawione w formie koszulek z nałożonymi grafikami na ostatnim meczu sezonu 2023/24 oraz na corocznej imprezie - Święcie Łazienkowskiej! Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 1-30 kwietnia! 

To jeszcze nie wszystko! Dla 18 szczęśliwców zostaną przygotowane dodatkowe nagrody: podwójne bilety na Trybunę Wschodnią pierwszej kategorii, wyprodukowane koszulki z ich projektami oraz autografy pierwszej drużyny Legii Warszawa! Dodatkowo trzy najlepsze prace zostaną wybrane przez pierwszą drużynę Legii Warszawa oraz zespół Legia Ladies, a ich autorzy otrzymają zaproszenie na trening pierwszego zespołu Legii w ośrodku treningowym LTC (Legia Training Center) z osobą towarzyszącą!

Akcja #LegiaWTwojejDzielnicy to nowy projekt zapoczątkowany w sezonie 2023/24. Akcja skierowana do poszczególnych dzielnic stolicy jest zorientowana na aktywizację dzieci, młodzieży i osób starszych oraz organizację wydarzeń i inicjatyw promujących sportowy tryb życia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 11 km/h