Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 03:02

„Spotkajmy się razem Seniorzy!" – edycja 2024

Startuje nowa edycja projektu „Spotkajmy się razem Seniorzy!". W ramach akcji sfinansowane zostaną bilety na spektakle i seanse filmowe oraz treningi pamięci dla żoliborskich seniorów. Środki pochodzić będą z dofinansowania przyznanego przez sejmik wojewódzki oraz środków dzielnicowego ratusza.
„Spotkajmy się razem Seniorzy!" – edycja 2024

Źródło: Samorząd Województwa Mazowieckiego

W tym artykule przeczytasz o:

  • dofinansowaniu przez sejmik Mazowsza programu wspierającego żoliborskich seniorów
  • podpisaniu umowy na realizację projektu
  • przeznaczeniu dofinansowania 

To już kolejna edycja programu pn. „Spotkajmy się razem Seniorzy!”, która znalazła się wśród 70 wyróżnionych projektów ze wsparciem Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Wysokość dofinansowania wynosi 24 361 zł, a projekt potrwa do końca sierpnia 2024 roku.

Uzyskane dofinansowanie zostanie przeznaczone na organizację treningów pamięci dla żoliborskich seniorów oraz na bilety do teatru i kina.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w środę, 6 marca w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie „Kino Praha” przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.  Ze strony Województwa Mazowieckiego umowę podpisali: marszałek Adam Struzik i Elżbieta Lanc - członek zarządu, Dzielnicę Żoliborz reprezentowali zaś: burmistrz Paweł Michalec oraz wice burmistrz Renata Kozłowska. 

Szczegóły organizacyjne dotyczące przystąpienia do projektu będą, jak obiecuje dzielnicowy ratusz, znane i ogłoszone już wkrótce. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 24 km/h