Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 01:52

D.O.M. Lalki w PraCoVni Art-Club na Żoliborzu

W PraCoVni Art-Club na Żoliborzu odbędzie się w czwartek 7 marca widowisko zatytułowane D.O.M Lalki - po trosze koncert a po trosze śpiewany monodram, utrzymany w duchu hard psycho rapu z elementami innych stylów muzycznych.

W tym artykule przeczytasz o:

  • widowisku muzycznym D.O.M. Lalki
  • tematyce koncerto-monodramu

D.O.M. LALKI to po trosze koncert, a po trosze śpiewany monodram, utrzymany w duchu hard psycho rapu, ale z elementami też innych stylów muzycznych. Widowisko będzie można zobaczyć w czwartek, 7 marca o godzinie 20:00 w PraCoVnia Art-Club przy ulicy Popiełuszki 1 na Żoliborzu. 

W przeddzień Dnia Kobiet troje młodych artystów: Zuza Gaińska (vocal, teksty), Anna Jędrzejewska (piano, elektronika) oraz Jakub Kasznia (trąbka) przedstawi opowieść o uczuciach kobiet (tych, o których nigdy same z siebie nie opowiedzą), szukaniu miłości w dobie social mediów, samotności, w której jedynym towarzyszem jest AI. Projekt okrzyknięty został jako bardzo feministyczny i bardzo antymęski, co, jak zastrzegają autorzy, jest absolutną nieprawdą. Warto przyjść, posłuchać i wyrobić sobie własne zdanie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h