Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 02:15

Koncerty z okazji Dnia Kobiet w Komedii

W piątek, 8 marca w teatrze Komedia odbędą się dwa koncerty z okazji Dnia Kobiet - Wszystkie piosenki o miłości. Gościem specjalnym będzie Andrzej Krzywy - lider zespołu De Mono.
Koncerty z okazji Dnia Kobiet w Komedii

Źródło: Teatr Komedia

O czym śpiewamy najczęściej? Co nas najbardziej porusza? Koncert „Wszystkie piosenki o miłości” to niezapomniane muzyczne spotkanie, które wypełnią romantyczne melodie i emocjonalne teksty o różnych odcieniach uczuć. W ten wyjątkowy dzień - Dzień Kobiet - do artystów dołączy specjalny gość - Andrzej Krzywy, legenda grupy De Mono!

Czy Sanah sto lat temu zrobiłaby karierę? Czy Hanka Ordonówna królowałaby na dzisiejszych listach przebojów? Miłość jest ponadczasowa. Artyści swoje emocje i życie uczuciowe zamykają w słowach i melodiach, które potem podchwytują i nucą tłumy.

Jak to się dzieje, że dana piosenka wpisuje się w nasze wspomnienia i staje się swoistą kartką z pamiętnika? Są przecież piosenki, które brzmią jakby zostały napisane specjalnie dla nas, o nas. Dlaczego jedna piosenka nas wzrusza a inna denerwuje? Jaki jest przepis na miłosny hit?

O tym wszystkim będzie się można przekonać podczas dwóch koncertów w Komedii - w piątek 8 marca o godzinie 18.00 i 20:30,

Wystąpią:

  • Gość specjalny: Andrzej Krzywy oraz zespół: Artur Chamski, Natalia Srokocz, Anna Wodzyńska, Kuba Szyperski
  • Piano: Paweł Jabłoński
  • Kontrabas: Piotr Górka
  • Saksofonista: Paweł Pełczyński

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h