Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 02:46

Maciej Stuhr ponownie w teatrze Komedia - Mam to wszystko w standupie!

Już dzisiaj, we wtorek 5 marca w teatrze Komedia ponownie wystąpi Maciej Stuhr z programem - Mam to wszystko w standupie! Początek 0 19:00.
Maciej Stuhr ponownie w teatrze Komedia - Mam to wszystko w standupie!

Autor: Bartek Warzecha

Źródło: Teatr Komedia

W tym artykule przeczytasz o: 

  • występie Macieja Stuhra w teatrze Komedia
  • programie "Mam to wszystko w stabdupie"

Maciej Stuhr wraca na deski żoliborskiego teatru Komedia i ironiczno-sarkastyczną scenę żartu z programem: „Mam to wszystko w standupie!”, z którym występował już w styczniu. Wiadomo, czego można się spodziewać - błyskotliwych spostrzeżeń na temat otaczającego nas "żyćka", ciętych ripost i diagnoz - nawet jeśli nietrafionych, to na pewno bardzo śmiesznych.

Najnowszy program komediowy Macieja Stuhra będzie można zobaczyć na Żoliborzu, na scenie Teatru Komedia na trzech spektaklach - w piątek 19 stycznia o godzinie 19:00 oraz w sobotę 20 stycznia o godzinie 16:00 i 19:00.
Chcecie się dowiedzieć, jak mieć wszystko w stanDUPIE - nawet jeśli wiatr i cały ten zły los wieje w oczy? Maciej Stuhr ma na to pytanie odpowiedź i obiecuje zdradzić swoje autorskie lifehacki oraz sztuczki, które naprawdę mogą ułatwić życie. A na pewno sprawią, że będzie w nim chociaż trochę zabawniej.
Wszak Maciej Stuhr na scenie żartu i ironii spędził ponad 30 lat więc wie, jak się gra w tę grę. A w tym roku zasiada także w kapitule plebiscytu "Żoliborzanka roku". Teatr Komedia obiecuje zaś obiecuje ze swej strony przyjazną i nienadętą atmosferę oraz wspólnotę śmiechu - słowem: dobrą, choć nie zawsze najgrzeczniejszą, rozrywkę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 24 km/h