Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 22:03

Wiosenny Żoli Retro Bazar 5.0

W sobotę 2 marca w Forcie Sokolnickiego odbędzie się wiosenna wyprzedaż garażowa - Wiosenny Żoli Retro Bazar.
Wiosenny Żoli Retro Bazar 5.0

Źródło: ŻDK

W tym artykule przeczytasz o:

  • wiosennym retro bazarze na Żoliborzu
  • gdzie, kiedy i na co można liczyć

Wiosenny Żoli Retro Bazar 5.0 to klasyczny garażowy pchli targ, który odbędzie się w sobotę, 2 marca w godzinach 11:00 - 15:00 w Forcie Sokolnickiego przy ulicy Stefana Czarnieckiego 51.

To już piąte spotkanie na garażowej wyprzedaży, która może być świetną okazją do zrobienia wiosennych porządków w szafach, znalezienia nowych ubrań, dodatków, ale i nie tylko, bo również książki, zabawki, gry planszowe i komputerowe, puzzle, sprzęt sportowy, małe AGD, dekoracje czy akcesoria do domu i ogrodu.

Żoli Retro Bazar moze być też pretekstem do sąsiedzkiego spotkania i integracji wokół skądinąd szlachetnej idei niemarnowania i niewyrzucania tego, co za małe, za duże albo już nieprzydatne, a odsprzedaży lub sąsiedzkiej wymiany.  Wszak wyprzedaże garażowe to wspaniała okazja na zakup sprawnych urządzeń i ubrań, a i okazja dla „poszukiwaczy skarbów”, Rzeczy, których nie potrzebujemy wcale nie muszą kończyć tak szybko na wysypiskach śmieci. 

Dla odwiedzających wstęp oczywiście wolny i bezpłatny!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
tamtamy 02.03.2024 16:08
nic nie wiedziałam o tym , zero informacji, chaos... zamiast uporządkowanych wydarzeń i doinformowanych mieszkańców... takie wymiany garażowe z resztą powinny być częściej, wstęp wolny np. pod Urzędem lub w.

PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 27 km/h