Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 23 czerwca 2024 23:54

Bezpłatny pokaz filmu "Skołowani" w kinie Elektronik

Z okazji Walentynek Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz zorganizuje bezpłatny pokaz filmu „Skołowani" 14 lutego o godzinie 18:00.
  • Źródło: UD Żoliborz
Bezpłatny pokaz filmu "Skołowani" w kinie Elektronik

Źródło: UD Żoliborz

W tym artykule przeczytasz o:

  • walentynkowym pokazie filmu "Skołowani"
  • informacjach o filmie
  • bezpłatnych biletach na seans

Walentynkowy pokaz „Skołowani” odbędzie się 14 lutego o godzinie 18:00 w żoliborskim kinie Elektronik, przy ulicy Generała Zajączka 7

„SkołowaniI” to komedia romantyczna! Pełna uroku opowieść o miłości, która odmienia nawet największego kłamcę. Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

Skołowani
reżyseria: Jan Macierewicz
scenariusz: Agata K. Koschmieder
produkcja: Polska 2023
obsada: Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Kotschedoff, Gabriela Muskała, Marcin Perchuć, Marianna Zydek, Jerzy Bończak,
Jacek Fedorowicz, Mikołaj Grabowski, Krzysztof Materna

Urząd dzielnicy przygotował 396 bezpłatnych biletów do rozdania. Bilety można odbierać w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz od 7 lutego, w godzinach 8:00-16:00 (ul. Słowackiego 6/8). 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 26 km/h