Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 04:24
Reklama

Wyprzedaż garażowa w parku Sady Żoliborskie. Galeria ze zdjęciami

W sobotę 6 stycznia w parku Sady Żoliborskie odbyła się wyprzedaż garażowa, organizowana przez Inicjatywę Owocowe Sady Żoliborskie. Obejrzyj galerię ze zdjęciami z tego wydarzenia.
Wyprzedaż garażowa w parku Sady Żoliborskie. Galeria ze zdjęciami

Autor: Dariusz Rutkowski

Park Sady Żoliborskie gościł wczoraj wyprzedaż garażową, która przyciągnęła mieszkańców Żoliborza i miłośników Sadów. Wydarzenie było nie tylko okazją do pozbycia się zbędnych przedmiotów, ale także do wzajemnej wymiany nietrafionych prezentów i budowania więzi wśród sąsiadów. Organizatorem garażowki była Inicjatywa Owocowe Sady Żoliborskie. 

Oto kilka kluczowych punktów wyprzedaży:

  • wymiana nietrafionych prezentów uczestniczki i uczestnicy mieli okazję pozbyć się nietrafionych prezentów, które zyskały nowe życie dzięki wymianie między sąsiadami.
  • zbieranie orzechów dla wiewiórek u ramach inicjatywy ekologicznej, zorganizowano zbiórkę orzechów dla lokalnych wiewiórek, które z pewnością ucieszą się z dodatkowej przekąski w zimowy czas.
  • prezentacja kalendarza Owocowych Sadów Żoliborskich niezaprzeczalną gwiazdą wydarzenia był kalendarz Owocowych Sadów Żoliborskich. Nie tylko został on przedstawiony w całej swojej kalendarzowej świetności, ale także został przekazany najbardziej pomocnym mieszkańcom, którzy wyróżniali się swoją aktywnością i zaangażowaniem w życie parku Sady Żoliborskie
  • zbiórka karmy na rzecz fundacji "Canis" i cegiełki na kalendarze sercem wydarzenia była także zbiórka karmy na rzecz Fundacji Opieki nad Zwierzętami "Canis". Uczestnicy mieli również szansę wsparcia fundacji, kupując cegiełkę, za którą otrzymywali kalendarz z uroczymi podopiecznymi fundacji.
  • słodki poczęstunek i gorąca herbata nie obyło się bez słodkiego poczęstunku i rozgrzewającej herbaty dla wszystkich uczestników.
  • sąsiedzka Integracja jednym z najważniejszych aspektów wydarzenia był nacisk na integrację sąsiedzką. Ludzie mieli okazję porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i lepiej poznać się nawzajem. Atmosfera była pełna pozytywnej energii, co z pewnością przyczyni się do zacieśnienia więzi społeczności.
Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
a 08.01.2024 21:18
fajna akcja

Kasztanka 07.01.2024 21:58
Super akcja, oby więcej takich

PRZECZYTAJ