Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 lutego 2024 00:59
Reklama

Zmiana trasy 114

W nadchodzący weekend, od 1 do 4 grudnia, planowane jest frezowanie ulicy Chodeckiej, co skutkować będzie zmianami w organizacji ruchu. Pętla Bródno-Podgrodzie będzie nieczynna.
Zmiana trasy 114

Źródło: um.warszawa.pl

W miniony weekend prace drogowe obejmowały odcinek od Krasnobrodzkiej do Łojewskiej. Rozpoczęcie frezowania nastąpi w piątek, 1 grudnia, o godzinie 22:00, obejmując skrzyżowanie z Łojewską aż po ulicę Kondratowicza. Remont nawierzchni będzie trwał przez cały weekend, zakończony w poniedziałek, 4 grudnia, o godzinie 5:00.

Zamknięcie Chodeckiej dla ruchu wymusi wyznaczenie objazdów. Kierowcy mogą skorzystać z tras alternatywnych przez ulice Kondratowicza, Łabiszyńską, Łojewską, Turmoncką i Krasnobrodzką lub Kondratowicza, Malborską i Kowalskiego do Krasnobrodzkiej. Mieszkańcy będą mieli możliwość dojazdu do swoich posesji ulicami Tokarza i Krasiczyńską, gdzie ruch w obu kierunkach będzie dopuszczony.

Którędy pojedzie 114?

W związku z remontem, autobusy linii 114, 169, 199, 245, 409 i 500 nie będą obsługiwały pętli Bródno-Podgrodzie. Trasy te zostaną skrócone, kończąc się na skrzyżowaniu Kondratowicza z Łabiszyńską (okolice stacji metra Bródno). Zatem planując podróż z Żoliborza na Bródno, lepiej skorzystać z drugiej linii metra. Najbliższe Podgrodzia obsługiwane zespoły przystankowe to:  Szpital Bródnowski, KS Polonez, Turmoncka i Malborska. Żoliborski odcinek trasy pozostaje bez zmian, jednak można liczyć się z nieznacznymi opóźnieniami.

Linie 112, N14 i N64, omijając Łojewską, będą kursować bezpośrednio ulicą Kondratowicza.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 15 km/h