Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 23 czerwca 2024 23:14

Pożar balkonu na ul. Rydygiera

Przy ul. Rydygiera o godzinie 6:15 wybuchł pożar. Interweniowała straż pożarna.

Straż pożarna została wezwana wcześnie rano na Żoliborz, gdzie doszło do pożaru jednego z balkonów w budynku przy ulicy Rydygiera. Na szczęście nie odnotowano żadnych poszkodowanych. 

Jak informauje TVN24. - O godzinie 6.15 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze balkonu w budynku przy ulicy Rydygiera 15. Na miejsce skierowano pięć jednostek straży pożarnej. Ogniem objęty był balkon na pierwszym piętrze od strony patio. Pożar przeniósł się na trzy przylegające balkony. Na szczęście nie było żadnych poszkodowanych i nie było konieczności ewakuacji - poinformował aspirant Wiktor Budzyński ze stołecznej straży pożarnej. Jak dodał, akcja ratunkowa polegała głównie na skutecznym podaniu wody na palące się elementy.

O komentarz poprosiliśmy Katarzynę Stępniak, przedstawicielkę administracji bloku przy Rydygiera 15 - Na miejscu pracują wszystkie służby techniczne Wspólnoty oraz ubezpieczyciela w celu potwierdzenia przyczyny pożaru i jak najszybszego usunięcia jego skutków. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest zaprószenie ognia od niedopałków papierosów z wyższych kondygnacji,ale czekamy na wnioski ze zleconej ekspertyzy pożarowej. W przypadku osób poszkodowanych,upewniliśmy się,że mają gdzie aktualnie zamieszkać,niemniej Wspólnota i Firma administrującą są do dyspozycji gdyby sytuacja w tym zakresie uległa zmianie. Mieszkańcy są informowani na bieżąco o przebiegu działań,po  oficjalnym potwierdzeniu przyczyn zdarzenia, opublikujemy oficjalny komunikat w tej sprawie.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
kkk 17.10.2023 17:39
wincyj papierosów na tarasie

PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 26 km/h