Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 lipca 2024 23:14

Podcast "Warszawa mówi" powraca

Po wakacyjnej przerwie powraca stołeczny podcast.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • ile powstało odcinków podcastu,
  • na kiedy planowana jest premiera kolejnego odcinka,
  • kim będą kolejni goście podcastu.

Podcast "Warszawa mówi" to miejsce stworzone dla osób pełnych kreatywności, gotowych do działania oraz w poszukiwaniu inspiracji i wizji przyszłości. To audycja skierowana do ludzi ciekawych otaczającego świata, wierzących w możliwość wpływu na wydarzenia i aktywnie uczestniczących w życiu społecznym.

Podcast zaczął być nagrywany w maju bieżącego roku, a jego pierwszy sezon składał się z czterech odcinków. Wśród gości znaleźli się między innymi fotograf Chris Niedenthal, prezydent miasta Rafał Trzaskowski, czy aktor Maciej Stuhr wraz z małżonką.

Warszawa nadal mówi


W bieżącym sezonie słuchacze będą mieli okazję poznać kolejnych wyjątkowych gości i wysłuchać ich fascynujących historii. W inaugurującym wrześniowym odcinku, lekkoatletka Joanna Jóźwik podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi ze światem sportu.

Kamil Dąbrowa, prowadzący podcast, rozmawiał ze sportsmenką o wartości sportu w naszym życiu oraz o obecnych sportowych trendach.

Kolejny odcinek podcastu "Warszawa mówi" zaplanowano na 25 września. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały co 2 tygodnie.

Kto zagości w kolejnym odcinku podcastu? Konrad Maj z Centrum Innowacji Technologicznych i Społecznych HumanTech na SWPS i Zosia Zochniak, aktywistka z inicjatywy Ubrania do Oddania.

Przeczytaj również: Liczba radnych na Żoliborzu wzrośnie

W przyszłorocznych wyborach, liczba radnych może wzrosnąć o dwie osoby, do 23 a wynika to z liczby ludności na Żoliborzu, która również wzrosła. 


podcast

podcast


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h