Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 czerwca 2024 15:18

HAU!NICE – żoliborski kącik szczęśliwego psa zaprasza. Materiał partnera

CO?
Otwarcie sklepu Hau!Nice

Gdzie?
Burakowska 16 lok. U1B (od ul. Kłopot - na przeciwko stacji gazu)

Kiedy?
17.06.2023, od godz. 11:00-17:00

Specjalny Gość godzina 16:00:
Bartek Kozłowski – trener szkolenia psów w szkole Hau!Vard

Opowie jak rozmawiać z psem?

Już w najbliższy weekend okolica Arkadii stanie się bogatsza o nowe, wyjątkowe miejsce dla opiekunów i miłośników czworonogów. Na 53m2 przytulnej przestrzeni klienci znajdą szeroki asortyment karm i akcesoriów dla psów od polskich producentów, salonik groomerski, oferty szkoleń i spotkań, innymi słowy - wszystko, czego świadomi „psiarze” potrzebują.

- Marzymy o tym, by Hau!Nice było miejscem spotkań wszystkich, którzy chcą by ich pies był zdrowy fizycznie i psychicznie, by zaspokojone były jego potrzeby, by był bezpieczny, zadbany, by było mu wygodnie, by było mu miło. Po prostu by był szczęśliwy – tłumaczy Magłosia Ciszkowska, pomysłodawczyni i założycielka Hau!Nice. Przez wiele lat prowadziła warszawskie restauracje, dziś spełnia swoje marzenie, łącząc doświadczenie pracy w zarządzaniu usługami z miłością do zwierząt.

Na półkach sklepu czekają smaczki (Lata Kita, Milord, Dobra Karma), wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak smycze, szelki, posłania, ubranka (m.in. od Propsy, Willow, czy firmy Zwierzaki Agus), kosmetyki i suplementy (marek Holista, Greenpaw czy Totobi). - Asortyment będzie systematycznie poszerzany o nowych dostawców podzielających nasze wartości, takich, którym zależy na jakości i zrównoważonej produkcji – zapewnia Małgosia.

- Każdy pies zasługuje by o niego zadbać! – dodaje Sylwia Drożdż, groomerka, która w Hau!Nice zajmie się higieną i urodą czworonogów. W ofercie psiego saloniku znajdziecie mycie, czesanie, trymowanie, strzyżenie psów rasowych i kundelków, wizyty zapoznawcze i pierwsze zabiegi poadopcyjne. W sklepie będzie można także spotkać się ze specjalistami od psiego dobrostanu – behawiorystami, trenerami nosework, freesbe, psiego fitnessu, autorami książek czy specjalistami od żywienia.

Małgosia i Sylwia przewidują specjalne zniżki i oferty dla psów adoptowanych. Trudno, żeby było inaczej - dziewczyny od wielu lat aktywnie działają na rzecz bezdomnych zwierząt, pomagają w schroniskach, szukają domów adopcyjnych. Miejsce, które wspólnie otwierają już w sobotę, jest wyrazem ich miłości do zwierząt, ale także przestrzenią, w której tą miłością można się zarazić. 

- Wychodzimy do Was z sercem na dłoni, pasją w duszy i głową pełną pomysłów. Chętnie poznamy Was i wasze zwierzaki. Wysłuchamy potrzeb. Jesteśmy otwarte na sugestie. Zapraszamy do miejsca pełnego psiej wibracji! – podsumowuje Małgosia. Lokal otwiera swoje podwoje już w najbliższą sobotę, 17.06, o 11:00. W poniedziałki, środy i piątki otwarty będzie w godzinach 12:00 – 20:00, a we wtorki, czwartki i soboty – 9:00 – 17:00.


https://www.facebook.com/haunice


haunice-logo

haunice-logo

haunice-photo

haunice-photo


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ