Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 21:11

"Park Żeromskiego to nie jest spektakularny sukces ZZW, można wymieniać wiele błędów"

Jeszcze we wtorek na projekcie stanowiska w sprawie przejęcia parku Żeromskiego przez dzielnicę widniał podpis radnego Łukasza Porębskiego z MJN, w środę podczas sesji już go nie było. Posłuchaj najnowszego podcastu w sprawie Parku Żeromskiego.

Słuchając podcastu dowiesz się:

  • Jakie jest stanowisko prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego,
  • Dlaczego radni dzielnicy zdecydowali się na przejęcie Parku Żeromskiego,
  • Jak radni oceniają działania ZZW.

Tym razem skupiamy się na gorącym temacie, który wciąż wzbudza wiele emocji - sprawie Parku Żeromskiego. Czy dzielnica przejmie kontrolę nad tym pięknym miejscem? A co na ten temat sądzi prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski?

Nie tylko radni dzielnicy mają swoje zdanie w tej sprawie. Decydujący głos należy do prezydenta Trzaskowskiego. Chcielibyście dowiedzieć się, jakie jest jego stanowisko w sprawie Parku Żeromskiego? To wszystko usłyszycie w naszym podcaście?

Dodatkowo, przeprowadziliśmy wywiady z kluczowymi postaciami tej sprawy. Piotr Wertenstein-Żuławski, przewodniczący rady dzielnicy, wyjaśnił, dlaczego radni podjęli decyzję o przejęciu parku. Ciekawi jesteście, co sądzi o stanowisku Tomasza Niewczasa, prowadzącego profil Zielony Żoliborz na Facebooku? Odpowiedź na to pytanie również znajdziecie w naszym podkaście.

Nie zabrakło również głosu Adama Buławy, radnego dzielnicy z PIS, który opowiedział nam o pracach nad stanowiskiem, jakie miały miejsce przed jego przedstawieniem na obrady rady dzielnicy, oraz o osobach, które je poparły.

Zapraszamy do wysłuchania naszego najnowszego odcinka podcastu Gazety Żoliborza, który będzie prawdziwym źródłem wiedzy na temat Parku Żeromskiego. Będziemy analizować różne perspektywy, przedstawiać argumenty i odkrywać kulisy tej kontrowersyjnej sprawy. Nie przegapcie tego wydania!

fot. Darek Rutkowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
słabe opady deszczu

Temperatura: 27°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 27 km/h