Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 00:04
Reklama

Ukradł kamery monitoringu z targowiska na Żoliborzu

W poszukiwania mężczyzny włączyli się strażnicy miejscy.

Dzięki interwencji funkcjonariuszy z V Oddziału Terenowego na ulicy Broniewskiego udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o kradzież z jednego z żoliborskich targowisk.

Strażnicy otrzymali informację od policji, że w okolicy może ukrywać się mężczyzna podejrzany. Natychmiast przystąpili do przeszukania terenu, korzystając z dokładnego rysopisu sprawcy.

Patrolując obszar Żoliborza, strażnicy zauważyli podejrzaną postać na terenie jednej ze szkół. Mężczyzna był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy i próbował stawić opór, nie stosując się do wydawanych poleceń.

Strażnicy zmuszeni byli zmuszeni zakłuć poszkiwanego w kajdanki. Ujętego mężczyznę, który jest podejrzewany o kradzież kamer przemysłowych z pobliskiego targowiska, przekazano wezwanemu patrolowi policji.

Przeczytaj również: Ten projekt może pomóc osobom w kryzysie. Ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na zajęcia grupowe i indywidualne konsultacje z psychoterapeutą w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2023 „Nie jesteś sam – pierwsza pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży”. Inicjatywa skierowana jest do uczniów żoliborskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rodziców i opiekunów. Projekt ma na celu udzielenie wsparcia dzieciom i młodzieży, którzy doświadczają trudnych sytuacji życiowych, depresji lub kryzysów.

kamery moni sm

kamery moni sm

kamery moni sm

kamery moni sm


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 23 km/h