Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:04

Wyrwał telefon z ręki i zaczął uciekać. Złapał go policjant z Żoliborza będący po służbie

Starszy posterunkowy Michał Poboży z wydziału prewencji zatrzymał mężczyznę, który wyrwał pokrzywdzonej telefon z ręki. Sprawcę przekazał funkcjonariuszom z bielańskiej patrolówki.

Policjant z żoliborskiego posterunku będą po służbie udaremnił kradzież. Zatrzymany mężczyzna wyrwał kobiecie z ręki telefon komórkowy. Na jego nieszczęście świadkiem zdarzenia był st. post. Michał Poboży, który tego dnia miał wolne. „Funkcjonariusz w momencie, gdy usłyszał krzyki kobiety, od razu ruszył w pościg za sprawcą kradzieży. Pijany mężczyzna został obezwładniony, a następnie przekazany policjantom z Bielan, którzy przyjechali na miejsce, aby pomóc koledze” – relacjonuje Elwira Kozłowska, oficer prasowa Komendy Rejonowej Policji nr V.

38-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i kradzież szczególnie zuchwałą. Właścicielka wyceniła straty na kwotę 1800 złotych.

Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

Śnieg już nie straszny. Na żoliborskie ścieżki rowerowe wyjechały quady


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
słabe przelotne opady deszczu

Temperatura: 8°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 11 km/h