Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 23:49

Lato z kulturą w Westfield Arkadia. Materiał partnera

Centrum handlowe Westfield Arkadia zaprasza na moc letnich wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, które rozpoczęły się 23 czerwca i potrwają do 18 sierpnia 2022 roku. Co czwartek odbędzie się seans w ramach popularnego wśród widzów kina na leżakach. Za każdym razem wyświetlony zostanie inny film, tak więc do obejrzenia będzie dziewięć pozycji. W dniach: 30 lipca oraz 6 i 13 sierpnia będzie można wziąć udział w koncercie grupy jazzowej JSP Ensemble. Udział zarówno w seansach, jak i koncertach jest bezpłatny. Dodatkowo każdego dnia na terenie centrum można zwiedzać galerię sztuki Ado-art, która prezentuje prace najwybitniejszych polskich i zagranicznych współczesnych artystów. Galeria jest nowym najemcą Westfield Arkadia.

W czasie wakacji centrum handlowe Westfield Arkadia organizuje wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe dla klientów, którzy spędzają lato w mieście. Oferta jest różnorodna i dotyczy sztuki: filmowej, muzycznej i plastycznej – trafi więc w gusta wielu uczestników.

Chcemy, aby nasi klienci mogli znaleźć u nas rozrywkę i wydarzenia kulturalne na wysokim poziomie. W tym roku będzie można spotkać u nas profesjonalnych muzyków, którzy wykonają lubiane piosenki z najpopularniejszych polskich filmów i seriali oraz klasyki muzyki popularnej i jazzowej. Kino na leżakach to radość z oglądania filmów pod chmurką. Zapraszamy na starannie dobrany repertuar – wiele filmów, które wyświetlimy, zdobyło Oscary. Na wielbicieli polskiej i zagranicznej sztuki współczesnej czeka z kolei galeria Ado-art, czyli nowy najemca naszego centrum mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

Kino letnie na terenach zielonych przed Westfield Arkadia

W repertuarze kina letniego znalazły się różnorodne gatunki filmowe – od sensacji i kryminału przez dramaty i deszczowce po komedie. W tym roku kino letnie wystartowało 23 czerwca.Seanse odbywają się w każdy czwartek o godzinie 21:00 do 18 sierpnia. Ekran i leżaki znajdują się naprzeciwko głównego wejścia. Repertuar kinowy:

  • 23 czerwca – „Na rauszu” reż. Thomas Vinterberg
  • 30 czerwca – „Parasite” reż. Joon-ho Bong
  • 7 lipca – „Żelazna dama”, reż. Phyllida Lloyd
  • 14 lipca – „Poufne lekcje perskiego” reż. Vadim Perelman
  • 21 lipca – „Kobiety z 6. piętra” reż. Philippe Le Guay
  • 28 lipca – „Pomiędzy słowami” reż. Urszula Antoniak
  • 4 sierpnia – „Na noże” reż. Rian Johnson
  • 11 sierpnia – „Dżentelmeni” reż.Guy Ritchie
  • 18 sierpnia – „Jeźdźcy sprawiedliwości” reż. Anders Thomas Jensen
  • 25 sierpnia - Miasto 44" reż. Jan Komasa

Smak i zapach kawy z Costa Coffee

Podczas czerwcowych seansów dodatkową atrakcją będzie specjalna strefa partnera – Costa Coffee. Odwiedzający stoisko znajdą na nim wygodne leżaki, pufy, fotele, koce, gry i książki, a także będą mogli bezpłatnie spróbować wybranych napojów kawowych. Strefa wypoczynku Costa Coffee jest dostępna dla klientów od 17 czerwca do 1 lipca 2022 r.

Przyjemne dźwięki muzyki podczas koncertów jazzowych

Westfield Arkadia zaprasza także na koncerty jazzowe. Trzy razy, na specjalnie zbudowanej scenie, popłyną dźwięki popularnych przebojów z seriali i filmów polskich, a także klasyków muzyki popularnej. Koncerty zaplanowane na 30 lipca oraz 6 i 13 sierpnia o godzinie 18:00 wykona zespół JSP Ensemble. Styl tego kolektywu łączy w sobie płynnie: jazz, rock, funk, groovy beats, blues i pop. Taka kombinacja oznacza, że muzycy nie zamykają się w określonym gatunku muzyki, tylko śmiało eksperymentują i improwizują. Koncerty odbędą się na terenach zielonych przed Westfield Arkadia, a wstęp jest bezpłatny.

Galeria sztuki Ado-art nowym najemcą Westfield Arkadia

Dodatkową moc kulturalnych doznać zapewni także galeria sztuki Ado-art, która dołączyła pod koniec maja do grona najemców centrum Westfield Arkadia. Ado-art wystawia i oferuje na sprzedaż: obrazy, grafiki, fotografie i rzeźby, stworzone przez uznanych zagranicznych i polskich twórców, a także utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia. Galeria oferuje także dodatkowe usługi związane z prezentowaniem dzieł sztuki we wnętrzu: współpracę dekoratora wnętrz, wybór ram i profesjonalną oprawę. Galeria jest czynna codziennie, w godzinach otwarcia Westfield Arkadia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 5°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 13 km/h