Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 12:54
Reklama

10 dni świętowania Dnia Matki i Dnia Dziecka w Westfield Arkadia. Materiał partnera

Samodzielna budowa placu zabaw z piankowych bloków, warsztaty z tworzenia bukietów kwiatowych za pomocą klocków LEGO czy spotkanie z youtuberem, Brodatym Geekiem, znanym z programu LEGO Masters – te i inne atrakcje przygotowało dla warszawiaków centrum handlowe Westfield Arkadia z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Moc atrakcji zaplanowana jest od 26 maja do 4 czerwca, w godzinach 12:00-19:00.

Westfield Arkadia przygotowało wydarzenie dla całych rodzin, które potrwa aż 10 dni. Od czwartku, 26 maja do soboty, 4 czerwca na wszystkich chętnych będą czekały ogromne piankowe klocki z nowatorskiego systemu Imagination Playground ™. Został on zaprojektowany przez amerykańskiego architekta Davida Rockwella w celu pobudzania pomysłowości, odkrywczości i wyobraźni u dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Klocki pozwolą na stworzenie dowolnych budowli i obiektów – od budynków, zamków, mostów poprzez tunele, akwedukty, aż po różnego rodzaju postacie. W strefie na dzieci będą czekały dwie animatorki.

Dodatkowo 28 maja i 1 czerwca wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach, które poprowadzi youtuber, pasjonat i recenzent zestawów LEGO oraz juror I edycji LEGO Masters – Brodaty Geek. W sobotę, 28 maja dzieci stworzą bukiety kwiatowe dzięki LEGO Creator. Może być to nowoczesny prezent dla ich mam. Z kolei w Dzień Dziecka powstaną mini konstrukcje z LEGO Classic.

Westfield Arkadia jest miejscem przyjaznym dla wszystkich, także dla rodzin z dziećmi. Dzień Mamy i Dzień Dziecka to idealny moment, by wspólnie spędzić czas. W strefie stworzonej w Westfield Arkadia dzieci rozbudzą swoją kreatywność i wyobraźnię, pobawią się klockami LEGO oraz poznają z rówieśnikami, a rodzice odpoczną na przygotowanych dla nich pufach. Zapraszamy do wspólnego świętowania – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

Strefa przygotowana na Dzień Mamy i Dzień Dziecka będzie zlokalizowana w przestronnym Theatrum, znajdującym przy głównym wejściu na parterze.


spacer westfield arkadia

spacer westfield arkadia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 29°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 11 km/h