Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 maja 2024 00:01

Robert Korzeniowski na charytatywnym walkingu na Kępie Potockiej

Nie tylko Robert Korzeniowski stawi się na starcie walkingu. Oprócz niego pojawią się także inni znani goście. Każdy będzie miał do przejścia dystans 2 kilometrów.

Na Kępie Potockiej, 4 czerwca odbędzie się mityng chodziarski z udziałem Roberta Korzeniowskiego wybitnego polskiego chodziarza, który w swojej bogatej kolekcji ma cztery złote medale igrzysk olimpijskich, trzy tytuły mistrza świata i dwa mistrza Europy. Tym razem Robert Korzeniowski zdecydował się wesprzeć wydarzenie, w którym najważniejsze nie są medale, ale marzenia chorych dzieci. „Idziemy po marzenia”, bo tak nazywa się zapowiadane wydarzenie ma na celu promocję aktywności na świeżym powietrzu oraz wsparcie dla Fundacji, realizującej marzenia chorych dzieci.

Robert Korzeniowski na Żoliborzu

- Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego można spełnić nie tylko swoje marzenie o wspólnym uprawianiu „walkingu” czyli chodziarstwa z samym Robertem Korzeniowskim, ale przede wszystkim można przyczynić się do realizacji marzeń naszych podopiecznych – mówi Aleksandra Bieg, rzeczniczka prasowa Fundacji Mam Marzenie i dodaje: – Wierzymy, że razem możemy więcej, dlatego połączmy siły i wspólnie chodźmy po marzenia!

Przejdź 2 km po Kępie Potockiej ze znanymi osobami i spełnij czyjeś marzenia

Oprócz Roberta Korzeniowskiego na starcie pojawią się także inni znani goście tacy jak Beata Pawlikowska, Maciej Kurzajewski czy Ida Nowakowska. Każdy będzie miał do przejścia dystans 2 kilometrów. Startujący będą podzieleni na grupy, a łączna liczba uczestników nie przekroczy 1000 osób. Z każdą z gwiazd może iść maksymalnie 30 osób.

Udział w imprezie jest możliwy po zakupieniu cegiełki o wartości 50 złotych, która pozwoli również na przejście dystansu w towarzystwie Roberta Korzeniowskiego lub innych obecnych tego dnia znanych osób. Dochód z pakietów startowych będzie przeznaczony na realizację celów statutowych Fundacji Mam Marzenie, czyli realizację marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

„Tuż przed finałowym przejściem z Robertem Korzeniowskim wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy czujnik biegowy Stryd oraz obraz Rafała Olbińskiego "Mam Marzenie". Nie zabraknie aktrakcji dla nikogo: będą z nami zaprzyjaźnione Fundacje, a także gry i zabawy dla najmłodszych” – informują organizatorzy wydarzenia.

Wszystkie cegiełki są możliwe do zakupu pod poniższym linkiem: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-mam-marzenie/cele/idziemy-po-marzenia-charytatywny-walking-z-robertem-korzeniowskim

Plan drużynowych startów z gwiazdami:

godz. 15:00 Walking Lovers Korzeniowscy

godz. 15:30 Bogusia, pierwsza Marzycielka FMM

godz. 16:00 Kamil Baleja

godz. 16:30 Beata Pawlikowska

godz. 17:00 Maciej Kurzajewski

godz. 17:30 Ida Nowakowska - Herndon

godz. 18:00 Grzegorz Sudoł i drużyna Stryd Polska - bieg 4 km

godz. 18:30 Sylwester Wilk - bieg 4 km

godz. 19:00 Walking Lovers Korzeniowscy

Charytatywny walking „Idziemy po marzenia” odbędzie się 4 czerwca od godziny 15:00 w Parku Kępa Potocka w Warszawie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Żoliborz Miasta Stołecznego Warszawy. Sponsorami wydarzenia są Lidl Polska oraz Stryd. Patronat medialny udzieliły TVP Sport, TVP3 Warszawa, Gazeta Żoliborza oraz Radio Eska.


FFM_idziemy_plakatA3_v5

FFM_idziemy_plakatA3_v5


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 19 km/h