Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 listopada 2023 12:00

Lady Gaga świętuje wydanie nowego albumu koncertem udostępnionym dla fanów przez Westfield Arkadia - Materiał partnera

Wraz z początkiem października swoją oficjalną premierę będzie miał nowy album Lady Gagi, który nagrała wspólnie z Tonym Bennettem. O tym jak brzmi nowe dzieło artystki „Love For Sale” będzie można przekonać się 30 września w Westfield Arkadia, w czasie jedynego w swoim rodzaju koncertu udostępnianego w kilku krajach.

W czwartek, 30 września Lady Gaga zgromadzi fanów z całego świata na wyjątkowym występie online dostępnym na Live.Westfield.com oraz w strefie dla fanów w Cinema City w Westfield Arkadia.

Strefy dla fanów w centrach Westfield zaoferują uczestnikom intymną jazzową atmosferę
i wystrój zainspirowany nowym albumem Love For Sale. Na wszystkich gości stref dla fanów czekają wyjątkowe doświadczenia: oglądanie występu Lady Gagi w doskonałej jakości obrazu i dźwię­ku, napoje oraz limitowana edycja gadżetów — a wszystko to bezpłatnie. 

Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem - opowiada Lady Gaga. - Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować.

Aby otrzymać bilet na ekskluzywne wydarzenie "Lady Gaga świętuje Love for Sale" w strefie dla fanów, należy zarejestrować się na stronie https://westfieldarkadia-ladygaga.eventbrite.co.uk. Rejestracja jest bezpłatna i konieczna niezależnie od tego, czy dotyczy dostępu online, czy też wstępu do strefy dla fanów.

Podczas występu będzie można wesprzeć darowizną fundację Born This Way oraz inicjatywę Exploring the Arts. Fundacja Born This Way to organizacja non-profit, którą utworzyła Lady Gaga i jej matka, Cynthia Germanotta. Celem BTW jest zapewnienie wsparcia młodym ludziom, by świat przyszłości, który stworzą, był bardziej przyjazny. Exploring the Arts to organizacja założona przez Tony’ego Bennetta i jego żonę, Susan Benedetto. Fundacja ta koncentruje się na zmianie stylu życia młodzieży dzięki edukacji i sztuce.

Uczestnicy wydarzenia w strefie dla fanów Westfield Arkadia muszą przestrzegać przepisów i ograniczeń dotyczących COVID-19. Wszystkie osoby, które nie zdążą zarezerwować biletu do strefy dla fanów, w dalszym ciągu będą mogli obejrzeć koncert online – po darmowym zarejestrowaniu się na stronie live.westfield.com.

Więcej informacji o wydarzeniach w Westfield Arkadia: westfieldarkadia.pl


lady-gaga-i-tony
lady-gaga-i-tony

lady gaga
lady gaga


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 1°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 7 km/h