Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 04:32

Wielka przygoda z Krainą lodu 2 Disneya w Westfield Arkadia

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo wyczekiwanej animacji Kraina lodu 2. To kontynuacja nagrodzonej Oscarem produkcji Disneya z 2013 roku. Z tej okazji najmłodsi fani losów Elsy, Anny i Olafa mają niezwykłą szansę wejść do świata przygód Krainy lodu. Jakie atrakcje czekają na miłośników produkcji w Westfield Arkadia?

Czy Elsa i jej najbliżsi nadal „Mają tę moc?”. O tym przekonamy się już 22 listopada, gdy Kraina lodu 2 trafi do kin. Tym razem postacie, które podbiły serca dzieci na całym świecie, powracają z nowymi przygodami. Bohaterów czeka między innymi wyprawa do tajemniczego świata. Czego możemy spodziewać się po kontynuacji produkcji Disneya?

fot. Disney

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niezwykłą ale i niebezpieczną podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją i jakie tajemnice własnej przeszłości uda im się odkryć? W oscarowej Krainie lodu Disneya Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?

Wejdź na ścieżkę przygód i wygraj bilety do kina!

Z okazji premiery kultowej już animacji Disneya, od 18 listopada do 6 grudnia w godzinach od 12:00 do 20:00 i w weekendy od 10:00 do 21:00, będzie można wkroczyć w Westfield Arkadia na ścieżkę przygód i sprawdzić się w wyzwaniach oraz zabawach, podążając śladami ulubionych bohaterów. Do gry mogą dołączyć zarówno duzi, jak i mali fani produkcji.

W holu głównym Westfield Arkadia powstanie magiczna scenografia, w której będzie można stawić czoła siłom żywiołów. Dla uczestników, którzy zaliczą poszczególne zadania, przygotowane zostaną atrakcyjne upominki. Ponadto 6 grudnia w strefie wydarzenia zostanie zorganizowany konkurs, w którym do wygrania będzie aż 100 biletów na Krainę lodu 2, ufundowanych przez Cinema City. Jakie wyzwania będą czekać na śmiałków?

fot. Disney

Łącznie przygotowano sześć zadań. Aby wejść na szlak pełen tajemnic, trzeba zapozować do zdjęcia z Anną i Elsą na balkonie pałacu Arendelle. Następną przeszkodę – ducha wiatru, będzie można pokonać jesienną zawieruchą tysiąca liści. Kiedy uporamy się już z pierwszym żywiołem, konieczne okaże się znalezienie drogi wśród skał i rozświetlenie tajemniczego symbolu. Zabawa będzie wspaniałą okazją do tego, by wstępnie poznać świat drugiej części Krainy lodu. Rozwiązując niezwykłą układankę na leśnej polanie, poznamy nowego bohatera filmu. Na tym etapie, od ukończenia ścieżki przygód, będą dzieliły nas dwa zadania. W ostatnim etapie uczestnicy zaprezentują swój talent w strefie kolorowanek. Wcześniej będą musieli jednak skoczyć w morską toń i w ciągu minuty odszukać wyjątkową kulę.

To nie wszystkie atrakcje, zaplanowane w Westfield Arkadia na przedświąteczny czas. Warto więc śledzić aktualności na stronie internetowej, by być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami.


FROZEN_2_PRINT_USE_IceBoat_-_FinalFrame240_17_frame349_Revised_cmyk_FINAL
FROZEN_2_PRINT_USE_IceBoat_-_FinalFrame240_17_frame349_Revised_cmyk_FINAL

Frozen2-Print-Use-fullcomp_167_450_4k.0095_cmyk
Frozen2-Print-Use-fullcomp_167_450_4k.0095_cmyk

zoliborz-wesprzyj-5
zoliborz-wesprzyj-5


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h