Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 23:09

Powiedziała byłemu chłopakowi, że ktoś niszczy jego samochód. Teraz jest podejrzana o uszkodzenie mienia

Mieszkaniec Żoliborza odebrał w środku nocy telefon od byłej dziewczyny z informacją, że ktoś niszczy jego samochód. Policyjny patrol po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymał trzy kobiety będące pod wpływem alkoholu. Jedną z nich okazała się była dziewczyna poszkodowanego.

Policjanci z żoliborskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o uszkodzonym audi zaparkowanym przy ulicy Paska około godziny 3 w nocy. Na miejscu zauważyli, że w aucie powybijano szyby oraz urwano lusterka. Funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na trzy kobiety idące chodnikiem niedaleko od zdemolowanego pojazdu. Ich zachowanie wskazywało, że mogą być pod wpływem alkoholu.

- Jak się również okazało mogły być odpowiedzialne za zdemolowanie samochodu. Dwie z kobiet miały ponad 1,5 promila a trzecia z nich 2 promile alkoholu w organizmie. Kobiety zostały zatrzymane a następnie trafiły do policyjnej celi – poinformowali mundurowi.

Jedną z zatrzymanych jest była dziewczyna właściciela zniszczonego audi. Mężczyzna zeznał później, że o uszkodzeniu samochodu dowiedział się od dawnej sympatii, która zadzwoniła do niego i oznajmiła, że ktoś niszczy jego samochód. Kobiety po zgromadzeniu przez policjantów materiału dowodowego, usłyszały zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi im teraz kara pięciu lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 27 km/h