Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 01:20

Tajemnice Wisły – sporty, hobby i zawody

W sobotę, 6 lipca w godzinach 11:00-13:00 na Plaży Żoliborz odbędzie się gra terenowa "Tajemnice Wisły – sporty, hobby i zawody".
Tajemnice Wisły – sporty, hobby i zawody

Źródło: Żoliborski Dom Kultury

W tym artykule przeczytasz o:

  • kolejnym spotkaniu z cyklu Tajemnice Wisły
  • programie i prowadzącym

Tajemnice Wisły to cykliczne, historyczno-przyrodnicze eskapady dla dzieci w formie gry terenowej, oparte na legendach, baśniach, historii i potencjale przyrodniczym Wisły. Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się w sobotę, 6 lipca uczestnicy odbędą eskapadę, która pozwoli odpowiedzieć na pytanie: Kto i jak korzysta z rzeki? Uczestnicy obejrzą stare zdjęcia, posłuchają relacji i odkryją dla kogo na co dzień i od święta rzeka jest i była ważnym miejscem. Tego wszystkiego i wiele więcej będzie się można dowiedzieć na Plazy Żoliborz w godzinach 11:00 - 13:00.

Wydarzenie realizowane we współpracy z Zarządem Zieleni i Dzielnicą Wisłą w ramach projektu Warszawski Plażowy. Eskapady prowadzi Marcin Mitzner – dyrektor programowy Ale Granda trener STOP, twórca gier i animator. Absolwent Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych i Szkoły Treningu Grupowego. Współpracuje z kilkunastoma organizacjami i instytucjami z całej Polski przy realizacji projektów z zakresu komunikacji, współpracy międzysektorowej i grywalizacji. Tworzył ponad 300 gier. Laureat m.in. nagrody Impuls Kultury w 2020 roku oraz nagrody Słonecznika Czasu Dzieci w 2021 roku.

Wydarzenie przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h