Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 01:34

Nasze top 5 siłownie na Żoliborzu

Gdzie na siłownię na Żoliborzu? Wybieramy top 5 siłowni w naszej okolicy.
Nasze top 5 siłownie na Żoliborzu

Źródło: Feniks Gym archiwum własne

Lato sprzyja aktywnościom pod chmurką, ale o formę dba się przez cały rok. Dzisiaj prezentujemy nasz przegląd pięciu wybranych siłowni, żeby każdy mógł znaleźć swoje najlepsze miejsce na trening na Żoliborzu.
 

Feniks Gym, ul. Jasnodworska 3c

To siłownia butikowa założona przez trenerów personalnych z dziesięcioletnim doświadczeniem. Profesjonalne studio treningu, które oferuje trening personalny, zajęcia dla kobiet, trening siłowy, kardio, wejścia jednorazowe i karnety. Feniks gym to miejsce, w którym razem z trenerem stworzysz plan treningowy. To opcja dla ciebie, jeśli cenisz indywidualne podejście do klienta i monitoring postępów.
 

Renovatio fitness, al. Wojska polskiego 41/101

To klub wyróżniający się całodobowym dostępem. Jeśli szukasz miejsca, w którym można trenować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, sprawdź ofertę renovatio. W ofercie karnety open, abonament lub wejściówki jednorazowe. Siłownia honoruje karty benefi i fitprofit.
 

Zdrofit, wiele lokalizacji

Najpopularniejsza sieć siłowni ma na Żoliborzu wiele lokalizacji: na inflanckiej, w arkadii, na Szamockiej i nowo otwierającą się siłownię w alei wojska polskiego. Bogata oferta treningów grupowych, w tym popularne treningi les mills. Dla nowych klientów karnety w cenie od 49 złotych.
 

Osir Żoliborz, ul. Potocka 1

Miejski ośrodek sportu jest stopniowo coraz lepiej dostosowywany do potrzeb klientów. Poszczególne części przeszły gruntowne remonty; ostatnio odnowiono część basenową. W ośrodku basen, saunarium, sala fitness, siłownia, skatepark, boisko piłkarskie i do badmintona. Grafik zajęć dostępny na stronie urzędu miasta.
 

Siłownie plenerowe

Chcesz trenować samodzielnie, za darmo i na swoich warunkach? NaZoliborzu mamy bardzo dużo ogólnodostępnych siłowni plenerowych. Nie wiesz, gdzie możesz ćwiczyć? Na stronie urzędu miasta zamieszczona jest mapa wszystkich obiektów sportowych w warszawie.

https://testmapa.um.warszawa.pl/mapa/bbf024f0-bbdb-4a3b-8c93-b9555d94142e

 

Podoba ci się nasz wybór top 5 miejsc do treningu na Żoliborzu? Sprawdź, która opcja będzie dla ciebie najlepsza!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
luk 05.07.2024 16:51
Najpopularniejsza sieć siłowni ma na Żoliborzu wiele lokalizacji: na inflanckiej, w arkadii, na Szamockiej... aha

Karol 04.07.2024 09:13
Polecam Wyspa Siły , Gwiazdzista 5c :)

PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h