Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 czerwca 2024 15:17

Joanna Kotkowska - Pyzel będzie v-ce burmistrzynią Żoliborza

Odbyło się pierwsze, nieoficjalne spotkanie przyszłego Zarządu Dzielnicy Żoliborz. Jego skład to Renata Kozłowska, Tomasz Mielcarz i Aleksandra Kotkowska - Pyzel
Joanna Kotkowska - Pyzel będzie v-ce burmistrzynią Żoliborza

Źródło: Mateusz Durlik/Canva

Nowy Zarząd Dzielnicy Żoliborz

Saga dotycząca wyboru zarządu w dzielnicy Żoliborz dobiegła końca. Pierwsze posiedzenie jeszcze nieoficjalnie wybranego zarządu już się odbyło, a jego skład został ostatecznie potwierdzony. W skład nowego zarządu wchodzą Renata Kozłowska, Tomasz Mielcarz oraz Joanna Kotkowska-Pyzel.

Pełny skład zarządu zostanie oficjalnie przedstawiony na posiedzeniu Rady Dzielnicy, które odbędzie się 5 czerwca. Rada Dzielnicy formalnie zatwierdzi wybór tej trójki.

Posiedzenie Rady Dzielnicy 5 czerwca będzie kluczowym momentem, w którym nowe władze zostaną oficjalnie zaprezentowane. Uroczyste przedstawienie zarządu odbędzie się z udziałem radnych oraz zaproszonych gości. To wydarzenie będzie miało znaczenie dla przyszłości Żoliborza, wyznaczając kierunki rozwoju dzielnicy na najbliższe lata.


Anna Kotkowska - Pyzel 

Joanna Kotkowska-Pyzel jest prawniczką, aktywistką oraz członkinią Partii Razem. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako radczyni prawna w kancelarii Kotkowska-Pyzel i Chmielewski, gdzie zajmuje się głównie prawem samorządowym i administracyjnym. Kancelaria ta oferuje doradztwo prawne jednostkom samorządowym, a także prowadzi sprawy związane z prawem budowlanym i administracyjnym​ 
(źródło: Kotkowska.com.pl)​.

Jako przedstawicielka Partii Razem, Kotkowska-Pyzel jest aktywna w kwestiach społecznych i prawnych, z naciskiem na obronę praworządności oraz reformy sądownictwa. W imieniu Lewicy Razem, na licznych wydarzeniach publicznych, podkreślała konieczność tworzenia sądów wrażliwych na krzywdę ludzką i realizujących zasady sprawiedliwości społecznej​ (źródło: OKO Press)​.

Kilka dni temu na naszym instagramie przeprowadziliśmy ankietę, w której 52% ankietowanych wskazało Joanne Kotkowską - Pyzel jako przyszłą zastępczynią burmistrzyni Żoliborza
 

Tomasz Mielcarz

Tomasz Mielcarz jest doświadczonym operatorem kamery w TVN, gdzie pracuje od wielu lat. Jego praca obejmuje różnorodne projekty telewizyjne, w tym programy informacyjne oraz produkcje rozrywkowe. Tomasz Mielcarz zdobył uznanie w branży za swoje umiejętności techniczne i artystyczne, co pozwoliło mu na realizację wielu ważnych projektów w TVN.

Oprócz pracy w telewizji, Mielcarz jest również zaangażowany w projekty filmowe i muzyczne. Ma na swoim koncie współpracę przy różnych produkcjach, które znalazły się na platformach takich jak Discogs i YouTube, gdzie prezentuje swoje portfolio oraz osiągnięcia zawodowe.

Prywatnie Tomasz Mielcarz jest miłośnikiem zieleni i lokalnym Żoliborskim aktywistą. 


Renata Kozłowska

Renata Kozłowska, obecna wiceburmistrzyni Żoliborza, wcześniej pełniła funkcję dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 392 przy alei Wojska Polskiego. Jest również aktywna politycznie jako członkini Platformy Obywatelskiej na Żoliborzu. Została powołana na stanowisko zastępczyni burmistrza w grudniu 2019 roku, zastępując Marię Popielawską. 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ