Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 04:59
Reklama

Anna Męczyńska & Maciej Łyszkiewicz - Ona i On

W środę, 22 maja o 19:00 w Kalinowym Sercu wystąpią z recitalem wokalistka Anna Pralinka Męczyńska oraz pianista Maciej Łyszkiewicz.
Anna Męczyńska & Maciej Łyszkiewicz - Ona i On

Źródło: Kalinowe Serce

W tym artykule przeczytasz o:

  • recitalu Anny Męczyńskiej i Macieja Łyszkiewicza
  • artystycznej biografii artystów

Spotkanie dwóch muzycznych osobowości trójmiejskiej sceny muzycznej, którzy współpracują ze sobą współtworząc legendarną gdyńską formację No Limits.
Tego wieczoru oprócz ich znanych piosenek zabrzmią przeboje z lat 20tych i 30tych zeszłego stulecia w kameralnych, lecz pełnych wyrazu interpretacjach.
Muzyce towarzyszyć będą wspomnienia i anegdoty o artystach, których Ania i Maciej mieli okazję spotkać na swojej życiowej i artystycznej drodze.

Anna Męczyńska, wokalistka, stylistka, kostiumografka. Śpiewa od ponad trzydziestu lat, zaczynała w zespole No Limits, potem angażowała się w różne projekty. Od blisko 25 lat profesjonalnie zajmuje się tworzeniem kostiumów, stylizacją oraz kreowaniem wizerunku osób, zarówno prywatnych, jak i tych z pierwszych stron gazet. Jest autorką kostiumów do najpopularniejszych polskich seriali, filmów i programów telewizyjnych.

Maciej Łyszkiewicz gra, komponuje, nagrywa, koncertuje od ponad 30 lat. Zaczynał z zespołem No Limits, który stworzył pod koniec lat 80. XX w. i którego był liderem. Później pojawiły się kolejne projekty, z których Leszcze były niewątpliwie najbardziej rozpoznawalne. Wciąż ma nowe plany i nowe kompozycje w zanadrzu.


Bilety 40/50 zł


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ