Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 18:40
Reklama

Majówka pod flagą biało-czerwoną

Tradycyjnie już, 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. W parku Kępa Potocka oprócz Biegu Flagi odbędzie się także piknik "Majówka pod flagą biało-czerwoną".

W tym artykule przeczytasz o:

  • pikniku z okazji dnia flagi
  • planowanych atrakcjach

Przypomnijmy, że trasa prowadzi pięknymi alejkami parkowymi na Kępie Potockiej i stanowi jedno (5 km) lub dwa okrążenia (10 km) ze startem i metą w tym samym miejscu (przy wejściu od strony ul. Krasińskiego i Wybrzeża Gdyńskiego). Imprezie biegowej towarzyszyć będzie bieg na dla dzieci w wieku do 6 lat na dystansie 100m i od 7 do 10 lat na 300m. Zapisy dzieci prowadzone są na miejscu w dniu zawodów, biuro otwarte będzie od godz. 10:00, a dzieci zapisać będzie można do godz. 12:30.

Więcej o biegu można przeczytać tutaj:

Niejako przy okazji biegu od godziny 10:00 do godz. 15:00 w parku Kępa Potocka odbywać się będzie także piknik "Majówka pod flagą biało-czerwoną" z mnóstwem zabaw dla dzieci i dorosłych! Dla najmłodszych przygotowane są ciekawe atrakcje, takie jak 38-metrowy dmuchany tor przeszkód, jazda na kucykach, mini golf oraz konkurencje i animacje sportowe z szermierki, piłki nożnej i lekkoatletyczne, a także warsztaty kreatywne. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie małe

Temperatura: 22°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 23 km/h