Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 maja 2024 00:43

Wrócił Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu powrócił w sobotę 13 kwietnia. Od tej pory co tydzień mieszkańcy Żoliborza będą mieli okazję spędzić wspólnie wolny, weekendowy czas, próbując nowych smaków.
Wrócił Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Źródło: TARG Śniadaniowy FB

W tym artykule przeczytasz o:

  • targu śniadaniowym na Żoliborzu
  • ofercie wystawców
  • terminach kolejnych targów

Sezon na Targ Śniadaniowy na Żoliborzu w al. Wojska Polskiego, róg ul. Śmiałej ruszył w sobotę, 13 kwietnia. Na gości tradycyjnie czekał szeroki wybór dań z całego świata. 

Były kanapki z serem raclette, francuskie produkty, greckie słodkości, koreańskie corn dogi, kuchnia wenezuelska i hiszpańska, włoskie desery, kolumbijskie arepy, kuchnia argentyńska i meksykańska, indyjski street food, kawa w stylu krymsko-tatarskim, kuchnia gruzińska, okrągłe nowojorskie tosty, lemoniada z naturalnymi syropami, francuskie wypieki, naleśniki - wytrawnie i na słodko, kuchnia turecka, miody, nalewki kraftowe, oliwki, octy, tapenady, hummusy, portugalskie wypieki, kolumbijskie placki z platanów, napoje i przetwory z pigwowca japońskiego, kuchnia wietnamska, japońskie mochi, grecki street food
kuchnia afgańska i wiele innych pyszności

W strefie produktowej można było znaleźć kubki ręcznie malowane, ręcznie robione świece sojowe, biżuterię, angielskie książki dla dzieci, dodatki z modeliny Była także karuzela dla najmłodszych!

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu będzie odtąd odbywał się w każdą kolejną sobotę w godzinach od 9:00 do 16:00 w stałej lokalizacji przy Śmiałej aż do 28 września. Łącznie będzie to aż 25 spotkań.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 19 km/h