Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 13:18

Ponki Verters z piosenkami Agnieszki Osieckiej

14 kwietnia o 19:00 w Kalinowym Sercu wystąpi zespół Ponki Verters z koncertem „Szalony, zielony bez”, na który złożą się piosenki Agnieszki osieckiej.
Ponki Verters z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Źródło: Kalinowe Serce

W tym artykule przeczytasz o:

  • koncercie zespołu Ponki Verters
  • repertuarze koncertu
  • dorobku artystycznym i składzie grupy

Zespół Ponki Verters, założony został przez aktorkę i wokalistkę Katarzynę Hołtrę oraz jej męża - gitarzystę, kompozytora Marcina Kleibera.
Będzie to pierwszy występ grupy na żoliborskiej scenie.

Program koncertu oparty będzie głównie na utworach do tekstów Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy m.in. „Niech żyje bal”, „Nie spoczniemy”, „Jan serce”, „Małgośka", „Gaj". Wszyscy bardzo dobrze znamy te utwory, wszak stały się wielkimi przebojami. Vintagowe brzmienia zespołu, nowe aranżacje, akustyczne instrumentarium i stylowe śpiewania Kasi, spowodują, że odkryjemy je na nowo, a wieczór w Kalinowym Sercu na długo zapadnie w naszej pamięci.

Kasia Hołtra - Kleiber jest aktorką i wokalistką. Jest laureatką 22. Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej". Szerszej publiczności znana jest jako Monia z serialu "Chyłka". Marcin Kleiber jest muzykiem, multiinstrumentalistą. Prywatnie jest mężem Kasi. To on odpowiedzialny jest za aranżacje piosenek napisanych przez legendarną Agnieszkę Osiecką. Niebanalne, ciekawe, nowoczesne aranżacje to wizytówka grupy Ponki Verters. 

Skład zespołu:
Kasia Hołtra - voc
Marcin Kleiber - bas
Bartek Nowak - perkusja
Michał Ochijewicz - gitara


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 27°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h