Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 13:41

Pawilon Kulturalny wydzierżawiony!

Ratusz opublikował właśnie informację o rozstrzygnięciu konkursu na dzierżawę Pawilonu Kulturalnego na Sadach Żoliborskich.
Pawilon Kulturalny wydzierżawiony!

Autor: Wiktor Zając

Źródło: Gazeta Żoliborza

W tym artykule przeczytasz o:

  • rozstrzygnięciu konkursu na dzierżawę Pawilonu Kulturalnego
  • zwycięzcy konkursu
  • stawkach za dzierżawę

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz rozstrzygnął postępowanie konkursowe na dzierżawę Pawilonu Kulturalnego wraz z ogródkiem na terenie Parku Sady Żoliborskie. Zwycięską ofertę złożyła firma Sielanka Aleksandra Wiśniewska, która planuje prowadzenie w tym miejscu całodziennego baru z pizzą i wydarzeniami kulturalnymi.

Przeprowadzony przez żoliborski ZGN konkurs ofert dotyczył wydzierżawienia nieruchomości - gruntu o powierzchni 463,00 m2 zabudowanego budynkiem użytkowym o powierzchni 145,00 m2 – położonej na terenie Parku Sady Żoliborskie pod adresem ul. Sady Żoliborskie 4 z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, na okres do 3 lat. 

Cena wywoławcza za 1 m2. wynosiła netto 40 zł za budynek o powierzchni 145 mkw. oraz 10 zł za ogródek gastronomiczny o łącznej powierzchni 318 m2. Zwycięzca - firma Sielanka Aleksandra Wiśniewska, zaoferowała stawkę 67,00 zł/m2 netto za powierzchnię zabudowy oraz 10,00 zł/m2 netto za powierzchnię terenów towarzyszących.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 24 km/h