Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 02:58

Legia dziękuje Żoliborzowi

„Legia w Twojej Dzielnicy” - to akcja Legia Warszawa skierowana do wszystkich dzielnic stolicy, zorientowana na aktywizację dzieci, młodzieży i osób starszych oraz organizację wydarzeń i inicjatyw promujących sportowy tryb życia.
Legia dziękuje Żoliborzowi

Źródło: UD Żoliborz

W tym artykule przeczytasz o:

  • inicjatywie "Legia w Twojej Dzielnicy"
  • podziękowaniach klubu dla Żoliborza

Podczas niedzielnego meczu Legii z MKS Puszcza Niepołomice, niespodziewanie zremisowanego nota bene, na trybunach zasiedli mieszkańcy Żoliborza oraz burmistrz Paweł Michalec, zastępca burmistrza Renata Kozłowska, radna Monika Kurowska i Artur Nawrot – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania. 
W przerwie spotkania Legia podziękowała dzielnicy Żoliborz, a pamiątkowy certyfikat odebrał Burmistrz Dzielnicy Żoliborz Paweł Michalec. 
Wcześniej, 15 lutego, w ramach akcji #LegiaWTwojejDzielnicy legioniści odwiedzili placówkę znajdującą się na Żoliborzu - Szkoła Podstawowa nr 396. Z uczniami spotkali się: piłkarz Legii Warszawa - Michał Kucharczyk, piłkarka Legia Ladies - Aleksandra Żmijewska, a także maskotka Legii, Miś Kazek.

Nie ukrywam, że inicjatywa i sposób takiej aktywizacji bardzo mi się podoba. A piszę to jako wieloletni i nieuleczalny kibic Polonii. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 24 km/h