Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 05:12
Reklama

[podcast] Jak żyć w zgodzie ze sobą? Rozmawiamy z Małgorzatą Jakubicz

Przywódczyni służebna i ambasadorka humanizmu w dobie cyfryzacji - tak przedstawia siebie samą Małgorzata Jakubicz - gościni naszego najnowszego podcastu. To także liderka, która 15 lat pracowała w dużych korporacjach, m. in. w IKEA. Mimo sukcesów w tej branży, zdecydowała się zmienić swoje życie, a teraz pomaga innym żyć w zgodzie ze sobą.
[podcast] Jak żyć w zgodzie ze sobą? Rozmawiamy z Małgorzatą Jakubicz

Źródło: archiwum własne

“Wszystko zaczęło się od rozwiązania testu talentów Gallup. Okazało się, że moje główne talenty są związane z rozwojem ludzi. Złożyło się tak, że akurat miałam możliwość skorzystać z odprawy w starej pracy i rozpoczęcia nowej drogi. Tym sposobem zdecydowałam się zostać coachem i trenerem przywództwa” - mówi Małgorzata Jakubicz w naszej rozmowie. Posłuchaj podcastu, aby poznać pełną historię Małgorzaty i dowiedzieć się, jaki wygląda jej działalność oraz jakie ma wskazówki dla osób pragnących żyć w zgodzie ze sobą.

Trzy kroki - autorski program wspierający proces rozwojowy

Z Małgorzatą Jakubicz rozmawiamy m. in. na temat jej autorskiego programu, który pomaga innym przejść przez własny proces rozwojowy: “Wszystko zaczyna się od świadomości siebie. Zachęcam do wykonywania testów talentów, czy osobowości, a także pytania innych, co o nas myślą, bo pełna, obiektywna świadomość siebie to też świadomość tego, jak inni mnie postrzegają” - wprowadza w temat rozmówczyni.

“Drugi krok to “misja życiowa”, która składa się z 5 sesji, ponieważ jest to dosyć złożony proces. Zaczyna się od analizy wpływu przeszłych osobowości, czyli np. jak wpłynęli na nas rodzice. Gdy już przez to przejdziemy, pora na krok trzeci, czyli stworzenie planu działania” - kontynuuje Małgorzata Jakubicz.

Więcej na ten temat posłuchacie odpalając nasz podcast.

 

“Lider w trampkach - czyli jak być przywódcą w zgodzie ze sobą”

W rozmowie poruszyliśmy także temat książki autorstwa naszej rozmówczyni - “książka jest dedykowana liderom, bo pokazuje moją historię. Napisałam ją w luźny sposób. Opowiadam w niej dużo interakcji z moim szefem, który zainspirował mnie do tej zmiany w moim życiu. Jest więc napisana lekko, ale podejmuje poważne tematy, bo transformację życiową i ma też elementy coachingowe do autorefleksji”. 

Słuchając naszego podcastu poznacie szerzej historię Małgorzaty.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ