Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 lutego 2024 01:02
Reklama

Tragiczny pożar w lokalnym sklepie - Mieszkańcy zbierają fundusze na odbudowę

W środę, 24 października 2023 roku, miało miejsce zgłoszenie pożaru w "GAJI", rodzinnej placówce handlowej mieszczącej się przy ul. Gwiaździstej 29a na Bielanach. Sklep, prowadzony przez rodzinę Mordarskich, z całą pewnością stanowił serce społeczności i był znany ze swojego zaangażowania w lokalne wydarzenia oraz wsparcie dla mieszkańców.
Tragiczny pożar w lokalnym sklepie - Mieszkańcy zbierają fundusze na odbudowę

Źródło: pomagam.pl

Przemek Mordarski i jego rodzina byli aktywni w organizowaniu różnorodnych inicjatyw, włączając w to wydarzenia dla dzieci, atrakcje sportowe oraz akcje krwiodawstwa.

Niestety, w wyniku tragicznego pożaru, który wybuchł 24 października, "GAJA" legła w gruzach. Sklep, który istniał zaledwie pięć lat, uległ całkowitemu zniszczeniu. Spłonął dach, urządzenia, sprzęt oraz cały towar. Budynek przekształcił się w wypalony szkielet, co jest dotkliwą stratą nie tylko dla rodziny Mordarskich, ale także dla całej społeczności.

Przemek Mordarski pozostał z ogromnymi zobowiązaniami finansowymi, w tym ratami leasingowymi i fakturami do uregulowania. Jednocześnie stara się zapewnić utrzymanie swojej rodziny. Odbudowa "GAI" to teraz jego priorytet i marzenie o powrocie do normalności. 

Wpłat można dokonać tutaj

Mieszkańcy są jednocześnie świadomi, że ta tragedia nie tylko wpłynęła na rodzinę Mordarskich, ale także na lokalną społeczność, która utraciła ważne miejsce spotkań i zakupów. Dlatego postanowili zebranie fundusze na odbudowę "GAI". Ta inicjatywa ma na celu pomóc Przemkowi Mordarskiemu i jego rodzinie w ponownym uruchomieniu działalności i przywróceniu "GAI" do życia. Każdy rodzaj wsparcia, nawet najmniejszy, jest mile widziany i ceniony. Wspólnota lokalna okazuje swoją solidarność i wsparcie w tym trudnym okresie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 15 km/h