Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 grudnia 2023 23:31

Wybory do Żoliborskiej Rady Seniorów

Mieszkańcy Żoliborza mogą zgłaszać swoje kandydatury na członków Rady Seniorów Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. W Radzie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 60 lat i wyróżniają się aktywnością na rzecz społeczności senioralnej.

Osoby zainteresowane udziałem w Radzie Seniorów Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy powinny złożyć swoje zgłoszenia na odpowiednim formularzu, który dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Dzielnicy Żoliborz w zakładce "Rada Seniorów Dzielnicy Żoliborz" oraz w wyznaczonych miejscach, takich jak Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Żoliborz Urzędu Dzielnicy Żoliborz, Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Ośrodki Wsparcia dla Seniorów, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz, oraz Punkcie Informacyjnym w holu głównym Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Zgłoszenia należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na członków Rady Seniorów Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy" do Kancelarii Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ul. Słowackiego 6/8 w Warszawie. Termin składania zgłoszeń trwa od 16 października 2023 r. do 4 listopada 2023 r. (poniedziałek) do godz. 18.00.

Rada Seniorów Dzielnicy Żoliborz to istotny organ reprezentujący społeczność seniorów, a udział w niej stanowi ważny wkład w rozwój i działalność lokalnej społeczności.

Przeczytaj również: Wyjątkowa frekwencja wyborcza na Żoliborzu

Prezentujemy frekwencję we wszystkich lokalach wyborczych na Żoliborzu. Zdecydowanym liderem frekwencji okazał się lokal wyborczy w szkole przy ul. Anny German.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ