Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 kwietnia 2024 01:36

Żoliborski Turniej Piłki Nożnej

Można jeszcze zgłaszać drużyny do Żoliborskiego Turnieju Piłki Nożnej.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • gdzie i kiedy odbędzie się turniej,
  • jakie są zasady wzięcia udziału.

Pragniemy poinformować, że zbliża się Żoliborski Turniej Piłki Nożnej, który jest otwarty dla wszystkich osób, które ukończyły 16 rok życia. Aktualnie przyjmowane są zgłoszenia drużyn, które chcą wziąć udział w tej rywalizacji. Termin rozgrywek został ustalony na sobotę, 23 września, a miejsce to boiska trawiaste Żoliborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Potockiej 1. Rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 9:00.

Gra odbywać się będzie w formule 6-osobowych zespołów, z możliwością wpisania do składu 4 graczy rezerwowych. Opłata startowa wynosi symboliczne 50 złotych od drużyny.

Żoliborski Turniej Piłki Nożnej - zasady udziału

Turniej przeznaczony jest wyłącznie dla drużyn amatorskich. Osoby między 16 a 18 r.ż. mogą wziąć udział pod warunkiem poświadczenia przez opiekuna drużyny, że taka osoba posiada zgodę opiekunów prawnych. Drużyna powinna posiadać nazwę i jednolite stroje z numerami, a w przypadku ich braku, będzie musiała skorzystać ze znaczników zapewnionych przez organizatora.

Turniej prowadzony będzie według ogólnych zasad gry w piłkę nożną, z wyłączeniem przepisu o spalonym. Niedozwolona jest także gra wślizgiem. Pierwsze trzy drużyny otrzymają puchary, a ich zawodnicy medale. Dodatkowo przewidziane są nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych drużyn.

Przeczytaj również: Lidl na Żoliborzu. Znamy datę otwarcia pierwszej placówki w naszej dzielnicy

Lidl to znana sieć sklepów spożywczych, która oferuje szeroki asortyment produktów w przystępnych cenach. Pierwszy sklep tej sieci na Żoliborzu otworzy swoje drzwi dla klientów, oferując mieszkańcom lokalnej społeczności dostęp do świeżych produktów spożywczych oraz asortymentu znanej z jakości i różnorodności marki.


dniseniora (1)

dniseniora (1)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h